کد خبر: 9507
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
فیلم کوتاه رنگابی

«رنگآبی» عنوان جدیدترین فیلم لعیارحیمی کارگردان زیر ۲۰ سال شیرازی ست که در این فیلم به موضوع آب و انرژی پرداخته و با روایتی شاعرانه  مسئله کم آبی را به زیباترین شکل به تصویر می کشد.

به گزارش پیام خبر، لعیارحیمی که چندی پیش با مستند «سیرچه» در جشنواره شهرهای جدید کشور _ عالیشهر «جایزه فیلم منتخب جشنواره» را از شهر صدرا دریافت کرده بود، این بار داستان فیلمش را در صفحه نقاشی دختربچه ای ۸ ساله پیش برده و بلافاصله با پایان یافتن مراحل تدوین، در بخش فیلم داستانی -جشنواره یونسکو- شرکت داده و آماده رقابت با دیگر آثار شده است.

این کارگردان جوان که دوره آموزشی و فعالیت خود را با گروه هشگینکمان به مدیریت مسیحارحیمی آغاز کرده از آینده حرفه فیلمسازی خود می گوید و با خشنودی به فعالیت تیمی و گروهی اشاره کرده و تاکید می کند که قطعا برای کشف استعداد و توانمندی هایمان باید در سن نوجوانی اقدام کنیم و با انتخابِ رشته مناسب بهترین استفاده را از دانشگاه و فرصت های آموزشی داشته باشیم.

لعیارحیمی با اشاره به مدیریتِ حرفه ای برنامه ها می گوید:
به هر حال من و دیگر دوستانم طبق استعداد و علاقه شخصیمان پذیرفتیم که با گروه هشگینکمان پیش برویم و از این بابت اطمینان داریم که با برنامه هایی که مشاورینِ هنریِ گروه برای اعضا در نظرگرفتند، مسیرِ موفقیت را به خوبی طی خواهیم کرد.

لعیا رحیمی نویسنده و کارگردان فیلم «رنگآبی» در آخر، تشکر ویژه می‌کند از هم تیمی هایش که در این فیلم او را یاری کرده اند؛

بازیگران: النا نیازی و ساناز دهقانی
صداپیشه: هستی کرمی
تهیه کنندگان: مسیحارحیمی و اسماعیل پرویزی
تدوین وصداگزاری: محمدناصریراد
تصویربردار: اسماعیل پرویزی
نورپرداز: مهدی فلامرزی
صدابردار: زهرا ستاری
منشی صحنه: ملیناسیرت بخش
برنامه ریز: علیرضاشهسواری فرد
طراح صحنه و لباس: فائزه کریمی
مدیرصحنه: حسن ابراهیمی نژاد
مدیرتولید: محمد زارع
جلوه های گرافیکی: محمدرازدار
عکاس: نگین نبی زاده
گریم: باران وفادار
جامه دار: طاهره ارجمند
و دیگر اعضای گروه:
ندا نوروزی، حامد ارشادی، سحر اشرف، ملیکاباقرپور، آناهیتاایمانی

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل