فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس در خصوص کد های ۴ و ۵ رقمی (دورشوال) مخابرات گفت: نحوه واگذاری این کدها کاملا بر اساس دستور العمل ها و مصوبات سازمان تنظیم مقررات و مختص مشترکین تجاری است.

به گزارش پیام خبر، فرشید ایزدی، ضمن تاکید بر تجاری بودن این نوع از خدمات و سرویس های مخابرات اظهار داشت:  کدهای ۴ یا ۵ رقمی در مخابراتالزاما بر بستر ارتباطی خطوط E۱ دایر می شود.

مدیر مخابرات منطقه فارس در توضیح E۱ بیان کرد: خط E۱ مثل خط تلفن ثابت است با این تفاوت که در خط تلفن امکان برقراری یک تماس همزمان ولی در خط E۱ امکان برقراری ۳۰ تماس همزمان وجود دارد.

مهندس ایزدی افزود: خط  E۱ یک سرویس تجاری بوده و متقاضیانی می توانند این سرویس را دریافت کنندکه مثل شرکتهای خصوصی، مؤسسات و سازمانهای دولتی و نیمه دولتی مجوز فعالیت حقوقی داشته باشند (یعنی دارای کد اقتصادی و شناسه ملی باشند).

مدیر مخابرات منطقه فارس در خصوص نوع ارائه شده در  کد های دورشوال اظهار داشت: کدهای ۴ و ۵ رقمی به صورت استانی و یکطرفه هستند یعنی فقط تماس های ورودی دارند و در صورت تماس از طریق تلفن ثابت درون استان نیاز به شماره گیری کد ۰۷۱ نیست ولی درصورت تماس با تلفن همراه یا تماس های خارج از استان باید کد ۰۷۱ قبل از سرشماره ۴ یا ۵ رقمی شماره گیری شود.

وی افزود» مشترکین محترم جهت اعلام خرابی E۱  و کد ۴ یا ۵ رقمی با شماره ۲۰۱۰ تماس حاصل کنند.

 مهندس ایزدی بیان داشت: شرکت های تجاری علاقمند به  استفاده از این سرویس ها می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مخابرات منطقه فارس به آدرس FARS.TCI.IR گزینه خدمات و محصولات مراجعه کنند. / مخابرات منطقه فارس

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل