کد خبر: 9521
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۶
رئیسی در مراسم بزرگداشت حضرت شاهچراغ (ع)

دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی منطقه جنوب کشور آیت‌الله رئیسی گفت: در سطح کلان‌شهر شیراز بیش از ۳۵ ستاد و همچنین در ۳۵ شهرستان دیگر از استان فارس، ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی آغاز به کار کرده است.

به گزارش پیام خبر، سید مصطفی قاسمی امشب در حاشیه افتتاح ستاد مرکزی انتخاباتی مردمی استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویراحمد در شیراز گفت: در سطح کلان‌شهر شیراز بیش از 35 ستاد و همچنین در 35 شهرستان دیگر از استان فارس، ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی آغاز به کار کرده است.

وی با تأکید بر اینکه در استان‌های بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد هم اگر فعالیت‌ها بیشتر از فارس نباشد، کمتر نیست، افزود: امید داریم که به فضل خدا مشارکت را در انتخابات بالا ببریم و با رای بالا رئیس جمهور آینده انتخاب شود.

دبیر شورای هماهنگی ستادهای مردمی منطقه جنوب کشور آیت‌الله رئیسی با اشاره به سخنان آیت‌الله رئیسی مبنی بر ورود به انتخابات به عنوان کاندیدای مستقل و نداشتن هیچگونه هزینه تبلیغات، تصریح کرد: هیج منعی بابت ورود به ستادهای رئیسی از اقشار و احزاب مختلف نداریم، چرا که برای پیروزی اقشار ضعیف و اسلام در این ستادها کار انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه امروز هم نامه دعوت از آیت‌الله رئیسی به شیراز را داده و منتظر جواب ایشان هستیم، گفت: هرکسی بخواهد به تبلیغات آیت‌الله رئیسی کمک کند، هم به این ستاد، هم ستاد مرکزی در تهران می‌تواند مراجعه کند؛ در کنار فعالیت‌های خانگی که همه می‌توانند داشته باشند چراکه فعالیت در پرشور کردن انتخابات، یک وظیفه شرعی برای همگان است که در این مشارکت به نحو مطلوب شرکت کنند.

قاسمی ادامه داد: همه توانمان را برای مشارکت بیشتر در انتخابات استفاده می‌کنیم و از همه اقشار دعوت می‌کنیم برای حضور حداکثری در پای صندوق‌های رای تا نتیجه مطلوبی برای نظام جمهوری اسلامی ایران رقم بزنیم.

وی گفت: ستادهای آیت‌الله رئیسی در همه مناطق شهر شیراز پراکنده است و همه اقشار در همه محلات می‌توانند با مراجعه به این ستادها، از اهداف و برنامه‌های ایشان مطلع شده و تصمیم نهایی برای یک انتخاب اصلح را اتخاذ کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل