کد خبر: 9541
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
ریه کرونایی

در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۰ بیمار کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۱ هزار و ۱۸۳ نفر رسید.

به گزارش پیام خبر، براساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا کنون چهار میلیون و ۲۳۰ هزار و ۴۸۴ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۶۵۸ هزار و ۲۸۵ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به چهار میلیون و ۸۸۸ هزار و ۷۶۹ دُز رسید.

برپایه این اطلاعیه از دیروز تا امروز ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، چهار هزار و ۹۰۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که ۹۴۰ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کرونا در کشور به ۲ میلیون و ۹۷۱ هزار و ۲۷۰ نفر رسید.

همچنین متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۰ بیمار کرونا در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۱ هزار و ۱۸۳ نفر رسید و خوشبختانه تا کنون ۲ میلیون ۵۶۵ هزار و ۹۷۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، سه هزار و ۶۸۷ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند و تاکنون ۲۰ میلیون و ۸۱۲ هزار و ۸۱۹ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل