کد خبر: 9546
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
  • خبرنگار: مریم شمالیان
  • چاپ
دوشنبه های پیاده روی

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس گفت: طرح ملی پویش دوشنبه های پیاده روی در فارس با رعایت پروتکل های بهداشتی در شهر شیراز با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. 

به گزارش پیام خبر، سیروس پاک فطرت با اشاره به لزوم ایجاد تحرک و نشاط در جامعه به ویژه در بحران کرونا گفت:  طرح ملی پویش دوشنبه های پیاده روی در راستای ترویج فرهنگ ورزش و تحرک جامعه در شهر شیراز برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی فارس افزود: در این مراسم مسئول کانون خادمیاران ورزشی استان فارس نیز حضور داشت و پوی و به همت کمیته های پیاده روی  ورزش روزانه هیئت ورزش های همگانی و کانون خادمیاری منطقه یک و شش در محل کوچه باغ های قصردشت و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.

وی اضافه کرد: این مراسم عصرگاهی پس از طی مسافت  سه کیلومتری که با حضور اهالی قصردشت و خادمیاران ورزشی در محیط باز انجام گرفت در پایان به قید قرعه جوایزی به شرکت کنندگان اهدا شد.

پاک فطرت اعلام کرد: طرح ملی دوشنبه های پیاده روی همزمان با سراسر کشور در فارس در حال برگزاری است و شرکت کنندگان هر دوشنبه کلیپی از فعالیت ورزشی پیاده روی خود را در سایت  isfaf.ir و isfaf.iswa ارسال و  در قرعه کشی شرکت کنند و در دوشنبه پایان ماه اجرای پیاده روی حضوری در یک محله و منطقه شهر برای اقشار مختلف مردمی اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل