کد خبر: 9571
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۰
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
رییسی

قائم مقام ستاد مرکزی (سمر) آیت الله رئیسی، از شکل گیری ٧٥٠ ستاد مردمی تحت پوشش این ستاد در سراسر کشور خبر داد و گفت :٧٠٠ نفر از مسئولان ستادی در سراسر کشور مدیریت این مجموعه را بر عهده دارد.

به گزارش پیام خبر، محمد رستمی در جمع خبرنگاران از شکل گیری ۷۵۰ ستاد در کشور خبر داد و افزود : از این تعداد بیش از ۴۰ ستاد مردمی در فارس راه اندازی شده است و نزدیک به ٥٤٣ هزار نفر در سامانه این ستاد ثبت نام کرده اند. 
 
قائم مقام ستاد مرکزی (سمر) آیت الله رئیسی ضمن اینکه فعالیت ستاد سمر از سال ۹۶ بوده اظهار کرد: از ابتدای فعالیت تاکنون به دنبال ایجاد گفتمانی بودیم که صرفا از فرد حمایت نکند، بلکه افرادی که اخلاق مدار ، عدالت طلب ، ولایت پذیر و در راستای اهداف امام راحل و شهدا هستند را مورد حمایت قرار دهیم .
 
وی ضمن بیان اینکه مبارزه با فساد و رعایت حقوق شهروندی از اصول و شرایط اصلی فرد است عنوان کرد: فرد مورد حمایت باید در شرایط تعریف شده را داشته باشد و هر شخصی که به این اصول نزدیک تر باشد در چارچوب ستاد مردمی سمر قرار خواهد گرفت و در انتخابات پیش رو شخصی که مورد حمایت ستاد مردمی سمر قرار گرفته، آیت الله رئیسی است. 
 
قائم مقام ستاد مرکزی سمربا بیان اینکه کاندیداهایی که در عرصه انتخابات ریاست جمهوری حضور دارند با توجه به تایید شورای نگهبان اصلح هستند گفت: حضور مردم و مشارکت آن ها بسیار مهم است و در اولویت قرار دارد. 
 
رستمی تصریح کرد: مهمتر از بحث حمایت از فرد یا افراد در انتخابات بحث مشارکت حداکثری و پرشور مردم در انتخابات ۱۴۰۰ است و ما در این زمینه نیز فعالیت های خود را متمرکز کرده ایم تا بتوانیم حضور بیشتر مردم را پای صندوق های رای داشته باشیم و مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران بزنیم.
 
وی ادامه داد: ستاد مرکزی آیت الله رئیسی تحت نظر علی نیکزاد اداره می شود و مسئولیت ستادهای مردمی ایشان بر عهده صولت مرتضوی گذاشته شده بنابراین ستادهای مردمی که دارای حکم از صولت مرتضوی هستند در سراسر کشور قانونی است و شورای هماهنگی ستادهای مردمی، یک تشکیلات برای هماهنگی بین ستادها بوده و یک ستاد انتخاباتی محسوب نمی‌شود.
 
 رستمی در پایان گفت: ستاد سمر، در انتخابات شوراها نه لیستی ارائه می‌دهد و نه از کاندیدایی حمایت خواهد کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل