کد خبر: 9575
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶
قربانیان کرونا

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۴ بیمار  جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۱ هزار و ۷۹۶ نفر رسید اما خوشبختانه تا کنون دو میلیون ۶۲۴ هزار و ۸۰۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

به گزارش پیام خبر، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تا کنون ۴ میلیون و ۲۹۵ هزار و ۸۰۷ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۷۶۵ هزار و ۲۱۳ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۵ میلیون و ۶۱ هزار و ۲۰ دُز رسید.

  در اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت آمده است که از دیروز تا امروز ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۹ هزار و ۹۶۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که هزار و ۳۲۷ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کرونا در کشور به سه میلیون و ۱۳ هزار و ۷۸ نفر رسید.

در ادامه ذکر شده است که متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۴ بیمار  جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۱ هزار و ۷۹۶ نفر رسید اما خوشبختانه تا کنون دو میلیون ۶۲۴ هزار و ۸۰۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: سه هزار و ۴۹۴ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستانها تحت مراقبت قرار دارند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که تا کنون ۲۱ میلیون و ۳۱۳ هزار و ۵۸۹ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است و در حال حاضر ۱۶ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۲۰۱ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۳۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل