کد خبر: 9684
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵
فوتبال

تیم فوتبال هنرمندان باشگاه فرهنگی ورزشی تخت جمشید پارس در راه آماده سازی برای شرکت در مسابقات چند جانبه فوتبال استان البرز است.

به گزارش پیام خبر، علی ثابت رئیس هیات مدیره و سخنگوی باشگاه تخت جمشید پارس اعلام کرد: قریب به دوسال است که تیم فوتبال هنرمندان فارس تشکیل و در سال ۹۸ با طی تمرینات و بازی های دوستانه به آمادگی بالایی رسیده بود. اما متاسفانه با شروع بیماری کرونا این تیم بصورت موقت تعطیل و به یاری خدا در سال ۱۴۰۰ بار دیگر تمرینات خود را از سر گرفت.
وی همچنین ادامه داد: در سال جاری با همراهی و همکاری صمیمانه اداره کل ورزش و جوانان فارس و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و همچنین شهرداری شیراز این تیم برای شرکت در مسابقات چند جانبه فوتبال استان البرز تمرینات جدی خود را شروع نموده است که در این راستا از تمام هنرمندان فوتبالیست برای عضویت در این تیم دعوت بعمل می آید.
لازم به ذکر است تمرینات آماده سازی تیم فوتبال هنرمندان زیر نظر پیشکسوت فوتبال شیراز جناب آقای اصغر اکبری در طول هفته ادامه دارد. همچنین جا دارد از تلاش های آقای حسین قهرمانی مدیر عامل باشگاه، آقای احمد خورشیدی سرپرست تیم، آقای ایمان ابراهیمی حامی تیم، بازیکنان و سایر همکاران تشکر ویژه گردد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل