کد خبر: 9686
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵
قربانیان کرونا

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۶ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۳ هزار و ۲۱۷ نفر رسید و خوشبختانه تا کنون ۲ میلیون ۷۷۱ هزار و ۷۰۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

به گزارش پیام خبر، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: تا کنون چهار میلیون و ۴۰۳ هزار و ۷۵۳ نفر دُز اول واکسن کرونا و ۹۷۲ هزار و ۸۷۱ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به ۵ میلیون و ۳۷۶ هزار و ۶۲۴ دُز رسید.

براساس گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت از دیروز تا امروز ۱ تیرماه ۱۴۰۰ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۷۱۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۷۸ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کرونا در کشور به سه میلیون و ۱۱۷ هزار و ۳۳۶ نفر رسید.

همچنین متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۶ بیمار کرونا جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۸۳ هزار و ۲۱۷ نفر رسید و خوشبختانه تا کنون ۲ میلیون ۷۷۱ هزار و ۷۰۵ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

همچنین سه هزار و ۲۴۹ نفر از بیماران مبتلا به کرونا در بخش های مراقبت های ویژه بیمارستان ها تحت مراقبت قرار دارند و تا کنون ۲۲ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۱۶۶ آزمایش تشخیص کرونا در کشور انجام شده است.

بنابراین گزارش، در حال حاضر ۲۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۷۵ شهر در وضعیت نارنجی، ۲۵۱ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل