کد خبر: 9718
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
شورای تبلیغات اسلامی فارس

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس گفت :برخی ها می خواهند هر اتفاقی که در کشور روی می دهد را سیاسی جلوه دهند و به عنوان محلی برای تخریب نظام استفاده کنند.

به گزارش پیام خبر، حجت الاسلام رضایی، ضمن بیان اینکه کارهایی را که آمریکایی ها برای براندازی این انقلاب و مردم انجام دادند باید به نسل جدید گفته شود، عنوان کرد: حضور ۴۸ درصدی مردم ایران اسلامی را یک ضعف بزرگ می خوانند و این موضوع چیزی جز دشمنی با نظام جمهوری اسلامی نیست.

وی تصریح کرد: کشورهای که خود را مهد تمدن می دانند مانند کشور فرانسه که ۳۲ درصد از مردم فرانسه در انتخابات کشورشان حضور داشتند و این مورد مشکلی ندارد و نه به نظام حاکم در فرانسه نیست، اما با آن همه سنگ اندازی و تبلیغات سو دشمن، انتخابات ما ۴۸ درصدی برگزار شد و با وجود همه گیری کرونا برخی از مردم ترس بیماری داشتند و در انتخابات حضور نیافتند.

حجت الاسلام رضایی با تاکید بر اینکه همه این مطالب نشان می دهد، این عناد یک عناد عمیق و دشمنی کینه ورزانه نسبت به این مردم است، اظهار کرد: این مسائل امروز باید گفته شود اما یک سری واقعیت ها هم باید گفته شود، امروز مردم ناراحت هستند و به سختی زندگی می کنند و تامین معاش آنان به خوبی شکل نمی گیرد و این مسائل باید گفته شود.

وی عنوان کرد: بازبینی دشمنی غربی ها و در راس آن آمریکایی ها باید کارهایی انجاک دهیم و از ششم تا دوازدهم در تقویم به نام هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی مشخص شده است.

حجت الاسلام رضایی با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ برنامه در این هفته در فارس اجرا می شود، تاکید کرد: وبینار تخصصی تبیینی با عنوان «آمریکا بدون رتوش» از طریق لینک Mediabin.ir/live پخش می شود، برپایی نمایشگاه های مختلف، نظیر عکس و نشست ها و میزگردهای تبیینی در مساجد از دیگر مواردی است که در این هفته اجرا می شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل