کد خبر: 9748
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۰
  • خبرنگار: نازنین فاطمه سعادت جو
  • چاپ
آذری جهرمی، آیین پایانی مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان در شیراز

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در خصوص فیلترینگ هیچ خبر جدیدی نشنیده ام.

به گزارش پیام خبر، محمد جواد آذری جهرمی در حاشیه افتتاح پروژه‌ های حوزه پست استان فارس گفت: هر چه رسانه‌های مجازی رشد کرده و پیشرفت داشته اند مرهون ایجاد زیر ساخت هایی است که در حوزه ارتباطات در این مدت ایجاد شده است   و در حال حاضر در خصوص فیلترینگ تصمیم جدیدی گرفته نشده و خبری نشنیده ام.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اکنون استان فارس به عنوان سومین استان کشور به شبکه توزیعی هوشمند مجهز شدI  است افزود:با مجموعه اقدامات صورت گرفته در شرکت پست استان فارس مجموعه خدمات این شرکت  ١٠٠ درصد افزایش یافته و شبکه توزیع نیز از ١٢٠٠ بسته به دو هزار و ۴٠٠ بسته در روز افزایش یافته است.
آذری جهرمی اضافه کرد: با اجرای این پروژه ها  ارائه خدمات الکترونیک در فارس نیز  افزایش یافته، این در حالی است که پیش ‌تر شبکه توزیعی در استان فارس متناسب با رشد الکترونیک نبود اما وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ادامه داد: در عرصه کرونا شرکت پست فعالیت ‌های خود را تعطیل نکرد و فعالیت‌های این بخش ادامه داشت تا شرایط کرونایی باعث نشود که خدمات پستی متوقف شود.
آذری جهرمی  افزود: افزایش خدمات در تمامی بخش‌ ها می ‌تواند اثر گذاری اقتصادی را افزایش داده و موجب شود تا بحران ‌های اقتصادی نقش کمتری در معیشت افراد داشته باشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل