کد خبر: 9754
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۲
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
سید محمود موسوی مدیر عامل نمایشگاه بین المللی فارس

بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس شروع به کار کرد.

به گزارش پیام خبر،  سید محمود موسوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس در آیین گشایش این نمایشگاه که با حضور خرم رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و  رضایی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس و جمعی از مسئولین استان و فعالان برتر این حوزه عصر روز سه شنبه مورخ ۸ تیر ماه ۱۴۰۰ برگزار شد، گفت: صنعت ساختمان می تواند به طور مستقیم و غیر مستقیم با ایجاد فرصت های گوناگون و متنوع شغلی، پیشرفت و رشد کشور را رقم بزند و قطعا تلاش برای رونق بخشی به این صنعت موجب گردش بهتر چرخه ی اقتصادی میگردد.

 وی فارس را از استان های برتر و پیشگام در حوزه صنعت ساختمان برشمرد و افزود: این استان با توجه به موقعیت جغرافیایی و نزدیکی به آب های خلیج فارس و کشورهای حاشیه آن از جایگاه ویژه ای برخوردار است و می تواند به توسعه و پیشرفت صادرات غیر نفتی کشور کمک کند.

موسوی با اعلام اینکه سه سالن سرو، بهار و حافظ به مساحت ۱۰هزارمترمربع به بیست و سومین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان اختصاص داده شده است عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور ۹۳ شرکت و تولید کننده معتبر داخلی از سراسر نقاط کشور که ۴۵ درصد آنها از استان فارس و مابقی از استانهای تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، گلستان، البرز، یزد و ... می باشند، برگزار می گردد.

موسوی همچنین تصریح کرد: در راستای صیانت از سلامت بازدیدکنندگان و اجرای دستور العمل های بهداشتی در مقابله با شیوع ویروس کرونا، بازدید ازنمایشگاه صرفا با دریافت نوبت بازدید رایگان آنلاین از وبسایت شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir میسر بوده و به هنگام ورود به سالن با استعلام کد ملی بازدیدکنندگان از سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از ورود بیماران در دوره نقاهت و قرنطینه و افراد مشکوک و ناقل به سالن های نمایشگاهی ممانعت به عمل می آید.

وی با اشاره به اینکه استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در هنگام بازدید از سالن ها الزامی است بیان کرد: تمامی علاقمندان، متخصصان و فعالان حوزه صنعت ساختمان می توانند جهت بازدید از این نمایشگاه تا روز جمعه مورخ ۱۱ تیر ۱۴۰۰ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس مراجعه کنند.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل