کد خبر: 9755
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۹
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
قتل

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مرد میانسالی در یکی از روستاهای شهرستان فسا، به دنبال مشاجره خانوادگی، فرزند جوانش را به ضرب چاقو کشت.

به گزارش پیام خبر، سرهنگ کاووس محمدی سه‌شنبه هشتم تیر بیان کرد: شب گذشته، موردی از درگیری منجر به جرح در یکی از روستاهای شهرستان فسا به مرکز فوریت‌های پلیس اعلام شد و بلافاصله ماموران به محل اعزام می‌شوند.

وی گفت: برابر گزارش ماموران اعزامی، مردی ۵۶ ساله که دچار بیماری روحی و روانی بوده است، طی مشاجره خانوادگی، فرزند ۲۹ ساله خود را به قتل رسانده بود.

محمدی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که جوان مقتول، در درگیری با پدرش به واسطه اصابت ضربات چاقو، مجروح و ضارب هم بلافاصله متواری می‌شود.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مجروح سریعا به سمت مرکز درمانی حرکت داده می‌شود اما در مسیر انتقال، به دلیل شدت جراحات وارده فوت می‌کند، تصریح کرد: ماموران صبح سه‌شنبه ۸ تیر، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

محمدی با اشاره به تشکیل پرونده‌ای در این خصوص، از تداوم تحقیق و پیگیری پیرامون این حادثه خبر داد و تاکید کرد: قطعا آموزش مهارت‌های زندگی و تمرین برای ارتقا سطح تحمل و بردباری، تقویت روحیه گذشته و ... منجر به پیشگیری از چنین حوادث غیرقابل جبرانی خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل