حمیدرضا ایزدی رییس سازمان صمت فارس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از صدور پروانه بهره برداری شرکت های دانش بنیان در پارک علم و فنآوری و انعقاد تفاهم نامه همکاری این سازمان و پارک علم و فناوری فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حمید رضا ایزدی در جلسه برسی مسائل و مشکلات واحدهای دانش بنیان و فنآور در محل پارک علم و فناوری گفت: صدور پروانه بهره برداری دارای شرایط خاصی از جمله ایجاد محیط صنعتی، خط تولید و تکنولوژی خاص است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس با اشاره به توسعه برنامه های راهبردی مشترک میان سازمان صمت و پارک علم و فناوری، ادامه داد: با توجه به توانمندی و دانش شرکت های دانش بنیان در حال حاضر ۲۰ پروانه بهره برداری در این راستا صادر شده است.

وی افزود: از جمله فرصت های خوبی که بوجود آمده ارتباط سازمان صمت فارس با شرکت های دانش بنیان است که منجر به مجوز و صدور آیین نامه پروانه بهره برداری برای واحدهای بدون کارخانه شده است.

ایزدی اظهار داشت: این واحدها پس از دریافت پروانه بهره برداری از یک سری مشوق های تولیدی شامل تسهیلات، اعطای کارت بازرگانی و معافیعت های گمرکی برخوردار شده تا از ظرفیت های بوجود آماده نهایت استفاده بشود.

در این مراسم تفاهم نامه همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، سپاه فجر، پارک علم و فناوری فارس، شرکت شهرک های صنعتی و دفتر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در فارس به منظور کمک به تحقیق و توسعه، تولید انبوه و تجاری سازی دستاوردهای فنآورانه و ایجاد نواحی فنآوری های صنعت ساز منعقد شد.

جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای دانش بنیان و فنآور در محل پارک علم و فناوری با حضورسردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس، حمیدرضا ایزدی رئیس سازمان صمت فارس، امین رضا ذوالقدر رییس پارک علم و فناوری فارس، احد فتوحی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس، مهرداد سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، حسین پناهی رئیس سازمان بسیج مهندسین صنعتی و سایر صنعتگران برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل