کد خبر: 9799
تاریخ انتشار: ۱۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۹
  • خبرنگار: نازنین فاطمه سعادت جو
  • چاپ
نشست خبری علیرضا پاک فطرت، کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی در شیراز

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی بر لزوم بومی و فراجناحی بودن استاندار اینده فارس تاکید کرد.

به گزارش پیام خبر؛ علیرضا پاک فطرت پاک فطرت با تاکید بر اینکه مدیر ارشد استان فارس باید بومی و اهل کار و تلاش باشد، گفت: با توجه به اینکه فارس بسیار پهناور است و ۳۶ شهرستان دارد؛ طول این استان بیش از هزار کیلومتر از ایزدخواست تا لار و لامرد است و اگر استاندار غیربومی باشد قطعا ۴ سال طول می کشد که تنها ویژگی های استان را بشناسد.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به نظر می رسد استاندار فارس باید بومی باشد و در این استان کار کرده باشد و شناخت خوبی از این استان داشته باشد تا هنگامیکه مسئول شد از روز اول شروع به اجرای برنامه ها کند و کارهای بزرگی را به امید خدا برای مردم انجام دهد.

پاک فطرت در رابطه با انتخاب مدیران آتی استان فارس، گفت: انتخاب مدیران دولتی در حیطه وظایف قوه مجریه است که در حال حاضر رئیس جمهور منتخب، آیت الله رئیسی این اختیار را دارد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر فراجناحی بودن مدیران اینده فارس تاکید کرد و اظهارداشت: رئیس جمهور محترم خوشبختانه همانند گذشته با رویکردی که الان دارند مدام صحبت از کار و تلاش می کنند و خودشان هم بارها گفته اند که به هیچ کدام از گروه ها وابسته نیستند و مستقل هستند و گروه حامی من، همین مردم هستند و که قرار هست کابینه هم فراجناحی انتخاب نمایند و ما از این موضوع خوشحالیم و استقبال هم می کنیم.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به اهمیت همدلی و وحدت بین نمایندگان، بیان کرد: برای اینکه نماینده عالی دولت یعنی استاندار در این استان درست انتخاب شود، شرط اول آن، این است که نمایندگان بین خود وحدت داشته باشند، یکی و یکصدا باشند که به نظر می رسد، هستند و ما هم باید کمک کنیم که این وحدت روز به روز تقویت شود.

وی ادامه داد: امیدوارم که با مشورت با بزرگان استان نظیر علماء و روحانیون، نخبگان و همچنین مدیرانی که قبلا در این استان بودند و کار کردند، بتوانیم بهترین ها را که اهل کار و تلاش هستند و شجاع، جهادی و اقتصاددان هستند؛ این ها را در راس امور قرار دهیم تا بتوانند اشتغال جوانان و معیشت جامعه را حل نمایند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

سیاسی

گفتگو و تحلیل