کد خبر: 9805
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
آموزش و پرورش

معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: سومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی به میزبانی آموزش و پرورش فارس در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه مورخه شانزدهم و هفدهم تیرماه برگزار می شود.

به گزارش پیام خبر، محمد فیاض پور بیان کرد: شرکت کنندگان در این همایش از ابتدای خرداد ماه فرصت داشتند تا آثار خود را در قالب مقاله، فیلم کوتاه و پویا نمایی، بازی های کودکانه، قصه گویی، قصه خوانی و قصه نویسی، اجرای بازی های کودکانه در شرایط واقعی و قصه های قرآنی به دبیرخانه همایش، مستقر در اداره کل آموزش و پرورش فارس ارسال نمایند.

معاون آموزش و ابتدایی آموزش و پرورش فارس گفت: تا به امروز ۴۵۱ مقاله از سراسر کشور در سایت همایش جهت داوری بارگذاری و تایید شده است.

فیاض پور با بیان اینکه داوران این همایش از اساتید دانشگاه شیراز و دانشگاه فرهنگیان و همکاران فرهنگی آموزش و پرورش استان هستند، افزود:  ۷۶۵ اثر در قالب های دیگر جهت داوری به این همایش ارسال شده است.

وی افزود: برپایی نمایشگاه آثار مذهبی، دینی و ملی استان، برگزاری پنل ها و کارگاه های آموزشی متفاوت، سخنرانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شیراز، سخنرانی وزیر آموزش و پرورش، سخنرانی معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و ارائه مقالات توسط ۴ استاد برجسته کشوری از برنامه های اصلی این همایش است که به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل