کد خبر: 9810
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
خطاطی اسلامی - خوشنویسی - صلوات - بازدید استاندار فارس از نمایشگاه قرآنی

رییس انجمن خوشنویسان شیراز : آزمون مرحله حضوری استادی خوشنویسی در تاریخهای ۱۷ و ۱۸ تیر ماه در شیراز برگزار می شود

به گزارش پیام خبر، مجید چیز فهم دانشمندیان ضمن اعلام این خبر افزود: این ازمون در دو مرحله انجام می شود که مرحله اول آن با ارسال آثار به انجمن کشوربرگزار شده است و مرحله دوم آن در روز های پنج شنبه وجمعه ۱۷ و ۱۸ تیرماه بصورت حضوری برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه در ۹ منطقه کشور آزمون مذکور برگزار می شود و یکی از این مناطق نه گانه شیراز است، افزود: نظر به اینکه مشخص نیست هرکدام از هنرمندان خوشنویس در کدام منطقه در این آزمون شرکت کنند لذا تعداد شرکت کنندگان تا روز برگزاری آزمون مشخص نیست.
رییس انجمن خوشنویسان شیراز از رعایت کامل دستورالعمل ها در این رقابت نزدیک وحساس خبر داد و گفت: تمهیدات لازم برا برگزاری هرچه بهتر این آزمون اندیشیده شده است.
جیز فهم از اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی بخاطر همکاری در برگزاری جشنواره ملی خوشنویسی آیات تشکر کرد.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی نیز ضمن سپاس از فعالیت های انجمن خوشنویسان شیراز برگزاری و داوری جشنواره آیات را یکی از فعالیتهای خوب این انجمن خواند و گفت: چند سال متوالی هنرمندان خواستار برگزاری چنین جشنواره ای در سطح ملی بودند که با الطاف الهی و همکاری انجمن و همکاران هنری در اداره کل این اتفاق خوب افتاد.  
صابر سهرابی از حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در برگزاری هرساله این جشنواره در شیراز خبر داد و افزود: این اداره کل آماده همکاری با انجمن خوشنویسان در برگزاری هرچه بهتر آزمون حضوری استادی است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل