کد خبر: 9816
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
  • خبرنگار: نازنین فاطمه سعادت جو
  • چاپ
سیاهپور

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس گفت: ماشین آلات راهداری فارس برای تسریع به عملیات جابجایی کالا از بندر امام خمینی (ره) به میدان آمده اند.

به گزارش پیام خبر؛ علیرضا سیاهپور با تاکید بر اهمیت موضوع تخلیه کالاهای دپو شده خصوصاً کالای های اساسی و نهاده های دامی از بندر امام خمینی (ره) اظهارداشت: علاوه بر استفاده از ظرفیت ناوگان حمل و نقل کالای استان، ماشین آلات راهداری فارس نیز برای تسریع به عملیات جابجایی به میدان آمده اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس ادامه داد: از زمان اعلام فراخوان برای تخلیه و جابجایی کالاهای اساسی از بندر امام به استان، علاوه بر استفاده از ظرفیت بخش خصوصی ناوگان حمل و نقل کالای استان، ۲۶ دستگاه کامیون شامل ۱۵ دستگاه ولوو اف ام و ۱۱ دستگاه بنز مایلر از ستاد این اداره کل و ادارات شهرستان های تابعه نیز به این بندر اعزام شده اند که امید داریم روند جابجایی تسریع یابد.

سیاهپور با اشاره به برگزاری جلسات هماهنگی برای تسریع در حمل کالاهای اساسی با مدیران پشتیبانی امور دام استان و شرکت های حمل و نقل کالا خاطرنشان کرد: روند حمل و جابجایی کالاهای اساسی در روزهای آتی همچنان ادامه داشته و به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد و کمیته ای تحت عنوان کمیته حمل کالاهای اساسی جهت رصد جریان حمل و نقل و اعزام ناوگان نیز در این اداره کل تشکیل شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل