کد خبر: 9822
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۴
  • خبرنگار: نازنین فاطمه سعادت جو
  • چاپ
نجف پور

مدیرعامل باشگاه قشقایی شیراز، نسبت به تغییر داور مسابقه این تیم و قضاوت دیدار توسط داورانی از استان تهران و البرز، اعتراض دارد.

به گزارش پیام خبر، نجف پور با اشاره به  دیدار این تیم برابر بادران تهران گفت: استفاده از داور تهرانی در دیداری که یک طرف آن نماینده تهران می باشد، شبهه برانگیز است و نسبت به این امر معترض هستیم.

وی با تاکید براینکه با توجه به حساسیت فوق العاده بالای این دیدارفدراسیون فوتبال با انتخاب این چنینی داوران باعث ایجاد تنش و حساسیت بیشتر می شود عنوان کرد: دراین راستا براساس نامه رسمی فدراسیون فوتبال قرار بود قضاوت دیدار تیم های شهدای قشقایی شیراز و بادران تهران برعهده اشکان خورشیدی از مازندران باشد که شب قبل از بازی متوجه شدیم قضاوت به محمدحسین ترابیان از تهران سپرده شده است.

مدیرعامل باشگاه قشقایی گفت: حتی انتخاب کمک داورانی از استان البرز برای قضاوت دیدار یک تیم تهرانی، عرف نیست و شائبه ایجاد می کند، اما حالا علاوه بر اینکه داور وسط تهرانی است، هر دو کمک داور و همچنین داور چهارم این مسابقه از استان البرز انتخاب شده اند. حالا دیگر کار از کار گذشته و ما توانایی تغییر داوران را نداریم، اما امیدواریم قضاوت این مسابقه عادلانه باشد تا خدای نکرده، بیش از این به شک و شبهه ها دامن زده نشود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل