کد خبر: 9834
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
حمید جورکش مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری شیراز

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از افتتاح پروژه های مختلف شهری در مناطق ۵، ۶، ۷ و ۸ همچون پیاده راه استاد شجریان در عید قربان خبر داد.

به گزارش پیام خبر، حمید جورکش گفت: کفسازی و بهسازی گذرهای هفت پیچ، شوریده، حاج زینل، افشار، امام زاده ابراهیم، لب آب و سرای روغنی از جمله پروژه های شهرداری منطقه ۸ است که به بهره برداری می رسد.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز افزود: پارک میدان الله و منظر فضای سبز خلیج فارس از پروژه هایی است که در محدوده شهرداری منطقه ۷ به بهره برداری می رسد و همچنین عملیات اجرایی پارک ورزشی و پیست اسکیت نیز در بولوار تخت جمشید، شهرک صادقیه آغاز می شود.

وی ادامه داد: سرای محله عرفان در بولوار عرفان غربی و پارک مطالعه در بولوار گفتار که توسط شهرداری منطقه ۵ شیراز احداث شده، به بهره برداری می رسد و عملیات ساخت ورزشگاه زنده یاد مهران اعتمادی نیز در بولوار گفتار آغاز می شود.

جورکش با اشاره به پروژه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز اضافه کرد: افتتاح اولین خانه ورزش های رزمی، اولین خانه شطرنج و اولین خانه کشتی شهرداری شیراز در خیابان نواب صفوی، آغاز عملیات اجرایی باغ کودکانه و سالن تنیس روی میز پارک بعثت و سالن توپی مجموعه ورزشی کارگر در خیابان کارگر از جمله این پروژه هاست.

وی گفت: اولین مرکز کار آفرین شهرداری شیراز از جمله پروژه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز است که مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز از افتتاح تقاطع ۳۵ متری خرامه – کمربندی خبر داد و تصریح کرد: با پیگیری های معاونت محترم فنی و عمرانی شهرداری شیراز، روشنایی تقاطع نیز تکمیل و  در حال اتمام است و بزودی در هفته چهارم تیرماه بازگشایی و افتتاح می شود.

جورکش در پایان بیان کرد:باغ بانوان (باغ سلامت) و پیاده راه استاد شجریان در چمران جنوبی در محدوده شهرداری منطقه ۶ در ایام عید قربان افتتاح می شوند، دیگر پروژه های سایر مناطق شهرداری نیز در ابتدای مرداد ماه تا اواخر مرداد آماده بهره برداری است و در لیست برنامه های افتتاح قرار دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل