کد خبر: 9841
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
استخدام

رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس از جذب یک هزار و ۱۸۶ سهمیه دانشجویی دانشگاه‌های فرهنگیان و یک هزار و ۵۱۰ سهمیه استخدامی در آموزش و پرورش فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، محسن مسعودی با اشاره به جذب بیش از یک هزار دانشجو در دانشگاه‌های فرهنگیان فارس در سال ۱۴۰۰ و استخدام یک هزار و ۵۱۰ نفر از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بیان کرد: تا سال ۹۶ میزان جذب دانشجو در استان کمتر از ۴۰۰ نفر بود،  

رئیس گروه طرح و برنامه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش فارس گفت: به مرور این رقم به بیش از هزار نفر افزایش پیدا کرد و اکنون نیز امیدواریم این میزان جذب با توجه به کسر نیرو در استان هرساله افزایش یابد.  

مسعودی عنوان کرد: علاوه بر این یک هزار و ۵۱۰ سهمیه برای جذب از طریق آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده که در مهرماه سال ۱۴۰۱ پس طی مراحل جذب و استخدام به کارگیری خواهند شد.

وی افزود: از این سهمیه ها حدود ۴۵ درصد در مقطع ابتدایی و ۵۵ درصد به رشته های اختصاصی فنی و کاردانش، نظری و کیفیت بخشی اختصاص داده شده است.

لازم به ذکر است که جذب دانشجو در سال جاری بر مبنای بوم منطقه خدمت و جذب سهمیه استخدام به صورت بوم شهرستان لحاظ شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل