حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس گفت: فارس جز استان های برتر کشور در زمینه مهارت آموزی به پرسنل وظیفه است و در سال ۱۳۹۹ بیش از ۸۰۵ هزار نفر ساعت معادل ۴ هزار و ۶۵۳ نفر دوره، آموزش برای پرسنل وظیفه نیرو های مسلح برگزار کرده است.

به گزارش پیام خبر، حشمت کوشکی بیان داشت: استان فارس جز استان های برتر کشور در زمینه مهارت آموزی به پرسنل وظیفه است و در سال ۱۳۹۹ بیش از ۸۰۵ هزار نفر ساعت معادل ۴ هزار و ۶۵۳ نفر دوره، آموزش برای پرسنل وظیفه نیرو های مسلح برگزار کرده است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس افزود: در سال گذشته یک هزار و ۹۲۴ نفر از سربازان سپاه و بسیج استان آموزش های مهارتی را فرا گرفتند و سپاه فارس توانست در تعاملی خوب با فنی و حرفه ای، رتبه دوم کشور در زمینه آموزش به پرسنل وظیفه را کسب کند.

وی اضافه کرد: ارائه آموزش های مهارتی به سربازان به سه روش اعزام مربی به پادگان، حضور سربازان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین معرفی سربازان به صنایع و واحد های صنفی در قالب آموزش در محیط کار واقعی صورت می پذیرد.  
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس همچنین از اجرای طرح آموزش سربازان در محیط واقعی کار بر اساس هماهنگی این اداره کل با صنایع و صنوف مختلف خبر داد و بیان کرد: استان فارس از  سال ۹۶ طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی را برای سربازان وظیفه اجرایی کرد که پس از موفقیت این طرح و دریافت بازخورد های مطلوب از کیفیت مهارت آموزی، طرح مهارت آموزی سربازان در محیط کار واقعی به صورت کشوری اجرا شد.  

وی تاکید کرد: توانمند سازی پرسنل وظیفه با ارائه آموزش های باکیفیت و مطابق با نیاز بازار کار در طول دوران خدمت سربازی، یکی از مهمترین برنامه های آموزش فنی و حرفه ای استان و با هدف تسهیل ورود آنان به بازار کسب و کار است.
شایان ذکر است در همین راستا سرتیپ دوم پاسدار یداله بوعلی، فرمانده سپاه فجر و قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه سپاه فارس با اهدا لوح تقدیری به دکتر کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان فارس از عزم راسخ، جدیت و زحمات خالصانه ای که در مسیر مهارت آموزی به سربازان وظیفه صورت پذیرفته است قدر دانی کرد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل