کد خبر: 9847
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۴
  • خبرنگار: محمدحسین نیکوپور
  • چاپ
پوستر تئاتر

نمایش خیابانی «زندگی هنوز در جریان است» با موضوع کرونا به سرپرستی و کارگردانی کامران آرایش کشکولی توسط گروه تئاتر فریاد از میدان نمازی تا تالار حافظ فرهنگ و ارشاد فارس اجرا می شود.

به گزارش پیام خبر، این نمایش با موضوع کرونا توسط اعضای این گروه که بیش از صد نفر می باشد در خیابان های شیراز اجرا می شود.

«زندگی هنوز در جریان است» نمایشی با موضوع کرونا که با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از میدان نمازی به سمت چهارراه حافظیه به اجرا می رود و در آخر روبه روی تالار حافظ فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس کار خود را به اتمام می رساند.
کامران آرایش کشکولی رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان فیروزآباد و بازرس انجمن نمایش استان فارس درمورد اجرای این نمایش بیان کرد: هدف از اجرای نمایش یاد شده این است که به مردم نشان داده شود، کرونا بیش از یکسال زندگی ها را مختل کرده و بسیاری از عزیزان ما را گرفتار این بیماری کرده است که بسیاری از انها به زندگی بازگشته اند و برخی برای همیشه ازبین ما رفته اند.
وی افزود: این کاروان نمایشی می خواهد نشانگر این باشد که کرونابا کسی شوخی ندارد و اگر یک لحظه غافل شویم گرفتار خواهیم شد و ازهمه مهمتر می خواهد نشانگر این باشد که کرونا حتی به ورزشکاران پزشکان و هنرمندان و... و. رحم نمی کند و فقط کافیست غفلت کنیم و از طرفی حرف این نمایش این است که باتمام ترسی که از کرونا داریم باید مواظب باشیم ولی زندگی هنوز در جریان است و مامیتوانیم با رعایت تمامی اصول و پروتکل های بهداشتی به زندگی روزمره خود ادامه دهیم و درکنار خانواده لحظات را سپری کنیم.
این کاروان نمایشی دوشنبه ۱۴ تیرماه ۱۴۰۰ساعت ۱۸ تا آخر هفته در معرض عموم برگزار می شود و از میدان نمازی به سمت چهار راه حافظیه با رعایت اصول و پروتکل های بهداشتی حرکت می کند و جا دارد  از زحمات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، ستاد کرونا، انجمن هنرهای نمایشی فارس، کانون تئاتر خیابانی فارس و موسسه پادرا امیر پارس تشکر و قدردانی شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل