کد خبر: 9859
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
فرشید ایزدی، مدیر مخابرات منطقه فارس

مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: پرداخت آبونمان جهت تلفن های غیر فعال به منظور جلوگیری از جمع آوری آن ضروری است.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی افزود: هم استانی های گرامی  جهت جلوگیری از جمع آوری تلفن ثابت می توانند از طریق کانال های متفاوت معرفی شده از سوی مخابرات، صورتحساب تلفن ثابت خود را پرداخت نمایند و این امر شامل تلفن های غیر فعال نیز می شود و مشترکین تلفن ثابت حتی اگر از تلفن خود استفاده نمی کنند باید آبونمان تلفن را پرداخت کنند در غیر این صورت پس از 6 دوره عدم پرداخت صورتحساب طبق مقررات و پس از ارسال اخطار تلفن مورد نظر جمع آوری می شود.

مدیر مخابرات منطقه فارس تاکید کرد: کسانی  که منزل و تلفن آنها در اختیار شخص دیگری است می توانند با تماس با سامانه 2000 از وضعیت آبونمان تلفن ثابت خود مطلع و در صورت عدم پرداخت از سوی مستاجر،  مورد را پیگیری و از مشکلات آینده پیشگیری کنند.

مهندس ایزدی با اشاره به سامانه های  رایگان معرفی شده از سوی مخابرات منطقه فارس جهت پرداخت صورت حساب تلفن ثابت،  اظهار داشت: سامانه 2000  از طریق تلفن ثابت و کد  دستوری #2020*  با استفاده از تلفن همراه آسان ترین راههای پرداخت صورتحساب تلفن ثابت هستند که مشترکین گرامی تلفن ثابت با استفاده از آنها مانع بروز مشکلات بعدی برای خود خواهند شد.

وی افزود: مشترکینی که به صورت مستمر موفق به پرداخت بدهی در هر دوره نیستند می توانند مبلغی را بعنوان پیش پرداخت در وجه شرکت مخابرات پرداخت کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل