کد خبر: 9883
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
سردار بوعلی

فرمانده سپاه فجر فارس در این خصوص گفت: رسانه در هر زمینه که مربوط به وضعیت کشور و مردم است باید مطالبه گر باشند و در همین راستا مورد حمایت سپاه قرار خواهند گرفت.

به گزارش پیام خبر، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر استان امروز چهارشنبه ۱۶ تیر در جلسه هم اندیشی در جمع خبرنگاران، بیان کرد: رسانه ها باید با توجه کردن به فعالیت های سپاه ، ببیند سپاه چه ظرفیت هایی را دارد که می تواند برای رفع مشکل رسانه ها استفاده کند، پس از آگاه شدن از ظرفیت سپاه، آن را از سپاه در راستای خدمت به مردم کشور مطالبه کنند، پس باید بگوییم از مهم ترین وظایف خبرنگاران در این برهه از زمان مطالبه گری است.

سردار بوعلی با اشاره به اینکه دشمن بر مبنای تفکر افراطی صهیونیستی دنبال اینست که تمدن شرق را نابود کند، تصریح کرد: هدف اصلی دشمنان غربی ما ازبین بردن آداب، سنن و پوشش شرق از گسترده جهانی است،  آنان می خواهند تمام نمادهای شرقی را از بین ببرند و ایران اسلامی را بی هویت کنند اما هیچ گاه با وجود مردمی آگاه به این هدف خود نخواهند رسید.

فرمانده سپاه فجر فارس ضمن بیان اینکه باید برای تکمیل کردن پازل اقتدار ایران اسلامی،  افراد مختلفی از هرگرایش و تخصصی متفاوت که به آن علاقه دارند را دور هم جمع کنیم تا قطعات این پازل با هم جور شود، افزود: ما همه دنبال حل مسائل هستیم و همه ما بزرگترین هدفمان ماندگاری ایرانی مقتدر و با عزت در این کره خاکی است و با وجود رسانه های انقلابی می توان دولتی انقلابی ایجاد کرد.

وی تصریح کرد: سپاه و دولت در قبال مردم مسئول هستند و برای تحقق اهداف بزرگ در قبال کشور هماهنگی هایی با دولت کنونی هم ایجاد کرده ایم و باید بگوییم که اینطور نیست که دولت جدید با سپاه هم از نظر فکری نزدیک است به آنان کمک می کنیم بلکه در هر دولت چه در گذشته، حال و آینده سپاه گام های موثری برداشته است.

سردار بوعلی با یادآوری این مطلب که برای رفع مشکل مردم گام هایی برداشته و بر می داریم، افزود: هر کسی در راستای رفع مشکلات مردم حرکت کرد ما از آنان حمایت می کنیم و هر کسی کار و فعالیت کرد کمک می کنیم و دشمن بر مبنای تفکر افراطی صهیونیستی به دنبال این است که تمدن شرق را ویران کندو ما همه در یک خانه هستیم و هر کسی با هر نگاهی به خانه علاقه دارد، باید برروی کشور خودتعصب داشته باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل