خلیل حاجی پور مدیرعامل عمران صدرا

مدیرعامل شرکت عمران صدرا گفت: مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا با هدف ارتقای کیفیت ارایه خدمات به شهروندان شهر صدرا و تامین امنیت پایدار شهری تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

به گزارش پیام خبر، خلیل حاجی پور در بازدید سردار حبیبی، فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس و سردار نوری نژاد، معاون هماهنگی ناجا و هیات همراه با حضور در شهر صدرا از مراحل ساخت مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا گفت: مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا در راستای تامین امنیت پایدار شهری تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

مدیرعامل شرکت عمران صدرا افزود: در راستای ارتقای کیفیت ارایه خدمات به شهروندان شهر صدرا و تامین امنیت پایدار شهری این پروژه با هماهنگی سردار حبیبی، فرماندهی ارشد نیروی انتظامی استان از پاییز سال گذشته عملیات اجرایی آن آغاز شده و تلاش خواهیم کرد تا پایان سال جاری آماده بهره‌برداری شود.
وی تصریح کرد: این پروژه در زمینی به مساحت ۳۴۰۰ مترمربع و زیر بنای ۱۴۷۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲۵۰۰ میلیارد ریال از منابع داخلی شرکت عمران شهر صدرا و توسط این شرکت در حال اجرا است.
حاجی پور ادامه داد: مجتمع پلیس های تخصصی شهر صدرا شامل دو ساختمان مجزای پلیس راهور و پلیس آگاهی، فتا و پیشگیری است که مجتمع اول در مرحله سفت کاری و دیگری در مرحله اجرای سقف طبقه آخر است.
سردار رهام بخش حبیبی نیز در این بازدید ضمن تقدیر و تشکر از همراهی و تعامل سازنده و موثر شرکت عمران صدرا در موضوعات مختلف مرتبط با نیروی انتظامی استان فارس ابراز امیدواری کرد که این پروژه شاخص و مهم به سرعت آماده تکمیل و بهره‌برداری شود و در ادامه این دیدار کلنگ آغاز عملیات اجرایی مجتمع اقامتی و مهمانسرای نیروی انتظامی در شهر صدرا که زمین آن توسط شرکت عمران تامین و هزینه ساخت آن توسط خیرین و منابع داخلی نیروی انتظامی تامین شده است به زمین زده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل