کد خبر: 9891
تاریخ انتشار: ۱۶ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۷
حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان، نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس از اختصاص اعتباراتی به مجموعه پروژه‌های ورزشی ۲ شهرستان رودسر و املش خبر داد و گفت: نبود امکانات ورزشی زیبنده مردم منطقه نیست.

به گزارش پیام خبر، حجت‌الاسلام محمد صفری ملک میان در جمع خبرنگاران و در مراسم بدرقه تیم فوتبال ساحلی شهرستان رودسر با تاکید بر اینکه نبود امکانات ورزشی زیبنده مردم منطقه نیست اظهار داشت: تیم فوتبال ساحلی شهرستان رودسر افتخارات خوبی در کارنامه خودش دارد و امیدواریم این تیم در این دوره از مسابقات به مقام قهرمانی برسد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان ضمن تشکر و قدردانی از سرمربی و دست اندرکاران تیم فوتبال ساحلی شهرستان رودسر افزود: فرماندار شهرستان رودسر، اعضای شورای اسلامی شهر رودسر و شهردار تاکنون توجهات و عنایات خوبی به این تیم داشته و به خوبی مورد حمایت قرار دادند که جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس ضمن درخواست از اعضای شورای شهر جدید رودسر برای استمرار مسیر قبلی و حمایت بیشتر از تیم فوتبال ساحلی تصریح کرد: اعضای تیم فوتبال ساحلی شهرستان رودسر و کلا ورزشکاران سرمایه‌های ما محسوب می‌شوند و در کنار کمک و پشتیبانی باید از این سرمایه‌ها قدردانی کنیم.

صفری ملک میان روحیه را مهم‌ترین عامل برای کسب پیروزی‌های بیشتر توسط ورزشکاران و تیم‌های ورزشی دانست و اذعان کرد: یکی از مسئولیت‌های یک نماینده این است که به جای پرداختن به مسائل جزئی  بتواند مجموعه منابع مالی اعتبارات را به سمت حوزه شهرستانی خود و جهت آماده‌سازی زیرساخت‌های مهم هدایت کند که موضوعی بسیار حائز اهمیت است.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با بیان اینکه روند بررسی لایحه بودجه ۹۹ با شیوع کرونا همزمان شد و برای همین اصلا مورد بررسی قرار نگرفت اضافه کرد: طبق قانون و با حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب همان لایحه بودجه دولت مورد تصویب قرار گرفت و نمایندگان هم دخل و تصرفی در آن نداشتند.

وی وجود دو پروژه کلان در شهرستان‌های رودسر و املش یعنی پروژه زمین چمن مصنوعی رودسر و املش را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه اعتباراتی به مجموعه پروژه‌های ورزشی اختصاص یافته است اظهار داشت: امیدواریم با تزریق اعتبارات و البته با پیگیری‌هایی که در این زمینه انجام خواهم داد دو پروژه مذکور در همان زمانبندی اعلام شده خود به بهره‌برداری برسد.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان اذعان کرد: ورزشکاران رحیم‌آباد زمین فوتبال نداشتند و روزها جهت تمرین به سایر شهرها مانند کلاچای و رودسر حتی لنگرود می‌رفتند که البته مورد بی‌مهری قرار می‌گرفتند به همین خاطر قول ایجاد یک زمین چمن مصنوعی را به آنان دادیم و حدود ۲ میلیارد تومان اعتبار هم به این امر اختصاص پیدا کرد.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس اعمال یکسری تغییرات در استادیوم فوتبال ساحلی را ضروری خواند و یادآور شد: این امر هم نیاز به تخصیص و تزریق اعتبارات کلان داشت و ما هم از مجموعه اعتباراتی که داشتیم حدودا ۵۰۰ میلیون تومان برای زمین فوتبال ساحلی در نظر گرفتیم.

صفری ملک میان با بیان اینکه با احتساب اعتبار ۵۰۰ میلیون تومانی در نظر گرفته شهرداری روسر مجموعا یک میلیارد تومان برای زمین فوتبال ساحلی روسر در نظر گرفته شده است افزود: قدم اول برای گرفتن میزبانی برگزاری مسابقات فوتبال ساحلی آماده بودن زیرساخت‌ها و زمین است که انتظار داریم به زودی این امر هم محقق شود.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس در ادامه در مورد تیم آفرود شهرستان که مراجعاتی با وی داشتند هم مواردی بیان داشت و گفت: با بررسی‌هایی که انجام دادیم مبلغ ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان هم برای این تیم ورزشی در نظر گرفتیم تا هم تشویق شوند و هم در بزنگاه‌ها به یاری مجموعه مدیران شهرستان بشتابند.

وی از آماده سازی یکسری مجموعه‌های ورزشی توسط سپاه شهرستان رودسر و اختصاص یک میلیارد و نیم اعتبار به این طرح‌ها سخن گفت و ابراز داشت: یک میلیارد تومان اعتبار هم به مجموعه ورزشی صالحین بسیج شهرستان روسر و ۵۰۰ میلیون تومان هم به پروژه‌های ورزشی شهر املش اختصاص دادیم.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان در ادامه اذعان کرد: ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای کار تجهیز مجموعه ورزشی شهدای جنیدی و ایجاد یکسری امکانات اولیه مناسب در آن اختصاص دادیم.

نماینده مردم شهرستان‌های رودسر و املش در مجلس عنوان کرد: در همین هفته حتما یک جلسه اختصاصی با دست اندرکاران و ورزشکاران تیم والیبال ساحلی بانوان و آقایان رودسر برگزار می‌کنیم تا موضوعات این تیم هم مورد بررسی قرار گیرد و اعتباراتی را برایشان اختصاص دهیم.

صفری ملک میان تصریح کرد: در مجموع از ۱۵ میلیارد تومان اعتبارات نمایندگی، ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای انجام پروژه‌های ورزشی دو شهرستان رودسر و املش در نظر گرفتیم اما با توجه به مشکلات زیرساختی موجود در دو شهرستان رودسر و املش نیاز است که اعتبارات بیشتری از این دست تخصیص پیدا کند.

نایب رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس، نبود یک استخر شنا در رودسر را یکی از کاستی‌های بزرگی که هم‌اینک وجود دارد دانست و خاطرنشان کرد: این امر زیبنده رودسر نیست علاوه بر اینها در حوزه‌های روستایی هم درخواست داده‌ام که حداقل ۴ زمین چمن مصنوعی باید ایجاد شود تا اینطور نباشد که همه اعتبارات در شهر متمرکز شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل