کد خبر: 9894
تاریخ انتشار: ۱۷ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۸
آموزش مجازی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان فارس از آغاز فعالیت کارگاه‌های فرهنگی، هنری و ادبی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فارس خبر داد.

به گزارش پیام خبر، سعیدرضا کامرانی گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این کارگاه‌ها می‌توانستند با مراجعه به پایگاه مجازی کانون در کارگاه‌های مجازی با توجه به علاقه‌مندی خود ثبت‌نام کنند.  
بر همین اساس، کارگاه‌های مجازی فرهنگی، هنری، ادبی، از روز ۱۶ تیر در کانون پرورش فکری فارس آغاز شد که این کارگاه‌ها تا پایان شهریور ادامه دارد.  
به گفته‌ی کامرانی، علاقه‌مندان در گروه‌های سنی «نوباوه» ۴  تا ۶  سال، «نوخوان» ۷ تا ۸ سال، «نونهال» ۹ تا ۱۱ سال، «نونگاه» ۱۲ تا ۱۴ سال و «نوجوان» ۱۵ تا ۱۷سال، می‌توانند در این کارگاه‌ها شرکت دارند.  
این کارگاه‌های مجازی در سطح ملی برنامه‌ریزی شده، محدودیت جغرافیایی برای ثبت‌نام وجود نداشته و شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها علاوه بر دریافت گواهی شرکت، در صورت داشتن شرایط لازم جذب انجمن‌های فرهنگی، هنری و ادبی کانون می‌شوند.  
یادآوری می‌شود کارگاه‌ها به دو صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمان (آفلاین) از سوی مدرسان صاحب‌نام هر رشته برگزار می‌شود.
کامرانی در پایان گفت که عموم علاقه‌مندان به زبان‌های خارجی می توانند در کلاس. های کانون زبان ایران، وابسته به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شرکت کنند و از مزایای گواهینامه‌های معتبر آن بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

فرهنگ، هنر و ادب

گفتگو و تحلیل