تیم فوتبال آلومینیوم اراک

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک گفت: وحدت، همدلی و هماهنگی در عرصه ورزش و حمایت از باشگاه آلومینیوم سبب دلگرمی و آرامش بازیکنان، کاردفنی و موفقیت هر چه بیشتر می شود.

به گزارش خبرنگار پیام خبر، سعید عباسی در نشست خبری مشترک هیات فوتبال استان مرکزی و باشگاه آلومینیوم اراک که در سالن جلسات هیات فوتبال استان برگزار شد، گفت: هدف از برگزاری این نشست، ایجاد وحدت، همدلی و هماهنگی در عرصه ورزش وحمایت از باشگاه آلومینیوم در شرایط سخت پایان فصل بود.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با اشاره به شرایط خوب تیم فوتبال آلومینیوم اراک، افزود: در جمع کادرفنی، بازیکنان و عوامل اجرایی تیم، رفاقت و دوستی حرف اول را می زند و اعضا مانند یک خانواده و بردار هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: در این برهه حساس کنونی باید تمامی رسانه ها، هواداران پرشور و مردم ورزش دوست استان همانند گذشته از تیم حمایت کرده و موجب آرامش و دلگرمی بازیکنان و کادرفنی شوند.

عباسی در ادامه با اشاره به اینکه متاسفانه افرادی که از مسائل پیرامون و درون باشگاه اطلاع کافی ندارند، به دنبال تفرقه افکنی و ایجاد حاشیه برای باشگاه و تیم هستند، ادامه داد: اگر ما بخواهیم به حواشی دامن بزنیم و پاسخ این افراد را بدهیم در وهله اول تیم آلومینیوم ضربه خواهد خورد، اما در پایان فصل به کسانی که به دنبال حاشیه سازی و تفرقه افکنی برای باشگاه هستند پاسخ قاطعی خواهیم داد.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک با تاکید بر اینکه وحدت و همدلی در تیم حرف اول را میزند گفت: قبل از این نشست، علیرضا منصوریان سرمربی تیم با بنده تماس گرفت و اشاره کرد بازیکنان به دلیل وفاقی که در تیم وجود دارد هم قسم شده اند بهترین اتفاق را رقم بزنند و تمام تلاششان را برای موفقیت تیم بکار خواهند گرفت تا دل هواداران را شاد نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنانش از حمایت های همه جانبه سهامداران، مدیر عامل، اعضای محترم هیات مدیره شرکت ایرالکو، کارگران سخت کوش کارخانه و اعضای محترم هیات مدیره باشگاه تقدیر کرد و گفت: این عزیزان با حمایت همه جانبه در شرایط سخت اقتصادی از لحاظ تامین منابع مالی و بحث روحی و روانی همواره یار و یاور باشگاه بوده اند که این مهم جای تقدیر و تشکر دارد.

عباسی اضافه کرد: امید است در سایه تلاش کادرفنی، بازیکنان و مجموعه باشگاه، شاهد موفقیت های بیشتر تیم فوتبال آلومینیوم اراک در بازی های باقی مانده لیگ برتر و جام حذفی باشیم و در پایان با صعود به لیگ قهرمانان آسیا دل هواداران مشتاق و پرشور باشگاه و مردم استان مرکزی علی الخصوص کلانشهر اراک را شاد کنیم.

حمایت از مجموعه آلومینیوم در شرایط کنونی ضروری است

در ادامه این نشست، محمد رضا غفاری نیز ضمن تقدیر از همه عوامل و دستاندکاران گفت: حمایت از بخش های خصوصی فعال در حوزه ورزش امری بسیار ضروری و مهم است.

رئیس هیات فوتبال استان مرکزی اضافه کرد: همه باید از مجموعه آلومینیوم حمایت کنیم زیرا این مجموعه خصوصی در عرصه تیم داری در رشته فوتبال آن هم در لیگ برتر فعال است و این مسئله مستلزم این است که همه ی بخش ها از این باشگاه حمایت همه جانبه داشته باشند تا بتواند به خوبی به مسیر خود ادامه دهد.

وی با اشاره به نتایج درخشان تیم در لیگ برتر خاطرنشان کرد: تیم فوتبال آلومینیوم اراک در اولین فصل حضورش در لیگ برتر همه را شگفت زده کرد و این موفقیت ها مرهون تلاش بی وقفه مدیران، کادر فنی، بازیکنان، مجموعه باشگاه و حمایت همه جانبه هواداران است.

رییس هیات فوتبال استان در پایان به کسانی که قصد ضربه زدن به باشگاه و تیم را دارند توصیه کرد دست‌ از این اقدامات نخ نما شده خود بردارند و اعتبار خود را زیر سوال نبرند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل