کد خبر: 9924
تاریخ انتشار: ۲۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶
  • خبرنگار: منیره خسروبیگ
  • چاپ
فوتبال برتر

سردار بوعلی گفت: امیدواریم با صعود تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به لیگ برتر جوانان فوتبال دوست استان فارس به آرزوی چندین ساله خود برسند و بازیکنان این تیم نیز برای استان فارس بدرخشند و افتخار بیافرینند.

به گزارش پیام خبر، سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر در آستانه بازی های مهم و سرنوشت ساز لیگ دسته یک فوتبال کشور با حضور در تمرینات تیم فجر شهید سپاسی از روند تمرینات و میزان آمادگی بازیکنان این تیم فوتبال بازدید کرد.

وی با بیان اینکه داشتن یک تیم فوتبال در لیگ برتر آرزوی جوانان ورزش دوست و جامعه ورزش استان فارس است، بیان کرد: از مردم عزیز فارس می خواهیم برای موفقیت تیم فجر در بازی های مهم پیش رو دعا کنند تا این تیم با پیروزی در بازی های پیش رو به لیگ برتر فوتبال صعود کند.

سردار بوعلی با بیان اینکه در این بازدید شاهد بودیم تمرینات تیم فجر بسیار خوب و منظم دنبال می شود، افزود: هیچگونه حاشیه ای در تیم نداریم و کادر فنی و بازیکنان نیز همدل و یکصدا و با اُمید و نشاط در بازی های مهم پیش رو به میدان خواهند رفت.

فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: امیدواریم با صعود تیم فوتبال فجر شهید سپاسی به لیگ برتر جوانان فوتبال دوست استان فارس به آرزوی چندین ساله خود برسند و بازیکنان این تیم نیز برای استان فارس بدرخشند و افتخار بیافرینند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

ورزشی

گفتگو و تحلیل