کد خبر: 9979
تاریخ انتشار: ۲۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۲
  • خبرنگار: نوید جعفری
  • چاپ
تصادف

تصادف دو خودرو سواری در مسیر کمارج به قائمیه با تلاش و اقدام به موقع اورژانس منجر به احیای مصدوم تصادفی ۴ ساله این تصادف شد.

بهمن جمشیدی به خبرنگار پیام خبر گفت: مصدوم ۴ ساله تصادفی با احیای قلبی ریوی موفق کارشناسان فوریت های پزشکی جان دوباره ای گرفت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کازرون و کوه‌چنار امروز ۲۳ تیرماه ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: حادثه برخورد خودرو پارس با پراید و مصدوم شدن ۵ نفر ، امروز چهارشنبه ساعت ۱۱  و ۵۷ دقیقه به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ کازرون اطلاع داده شد.

 او با بیان اینکه این حادثه در محور کمارج به سمت قائمیه در پل جهان آباد اتفاق افتاده بود گفت: کارشناسان مرکز پیام فورا ۳ دستگاه آمبولانس اورژانس را به محل حادثه اعزام کردند.

 رئیس اورژانس پیش بیمارستانی کازرون با بیان اینکه تکنسین های اورژانس ۱۱۵ با طی کمترین زمان بر بالین بیمار حاظر شدند و پس از ارزیابی و بررسی وضعیت هوشیاری، مصدوم را فاقد علائم حیاتی یافتند افزود: کارشناسان فوریت های پزشکی بدون اتلاف وقت اقدام های احیای پیشرفته قلبی ریوی بر روی مصدوم آغاز کردند.

 او با بیان اینکه حمایت های درمانی و پایش تنفسی مصدوم تا تحویل بیمار به بیمارستان ولیعصر کازرون ادامه پیدا کرد، اضافه کرد: در این سانحه مصدوم با اقدام به موقع و موفق کارشناسان اورژانس ۱۱۵ کازرون نجات یافت.

وی ادامه داد: ۴ مصدوم دیگر سانحه تصادف پس از انجام اقدامات درمانی اولیه ، توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان حضرت ولیعصر کازرون اتتقال داده شدند.

جمشیدی در پایان خاطرنشان کرد: پل جهان آباد از نقاط حادثه خیز محور راهدار است که تاکنون شاهد تصادف های مرگبار متعددی در این محور بوده ایم. وی با تاکید بر اینکه طرح اصلاح نقاط حادثه خیز با هدف پیشگیری از تصادفات انجام می شود و باید نسبت به اصلاح آنها و ایمن سازی جاده ها اقدام شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

اخبار ویژه کرونا

آخرین اخبار

اجتماعی

گفتگو و تحلیل