تاریخ : چهارشنبه, ۵ آبان , ۱۴۰۰ Wednesday, 27 October , 2021
کد شما در این بخش

برگه نوشته

بالای سایت
0

تعطیلات رویایی برای تبریزی ها

  • کد خبر : 1053
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
تعطیلات رویایی برای تبریزی ها
تراکتورسازان موفق شدند با بردی شیرین و پرگل، سه بار دروازه سیاه جامگان را باز کنند و با سه امتیازی شیرین به تعطیلات بروند.

به گزارش پیام خبر، به نقل از ورزش۳، ‌ تراکتورسازان که با تفاضل گل بهتر نسبت به سرخ پوشان پایتخت توانستند خود را صدرنشین لیگ برتر کنند، در بازی هفتم خود در خانه، به دنبال تثبیت صدرنشینی خود هستند، آنها در این بازی به مصاف سیاه جامگانی می روند که عملکرد متوسطی در لیگ داشته است، بدون شک رقابت دو مربی باتجربه فوتبال ایران، امیر قلعه نویی و فرهاد کاظمی از نکات جالب اولین بازی هفته هفتم لیگ شانزدهم است.

هفته هفتم لیگ شانزدهم، سه شنبه ۳۰/۰۶/۹۵، ساعت ۱۶:۴۵، ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی
داور: حسین زرگر  کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی، عسگر محمدی

اخطار: میثم حسینی دقیقه ۱ و موسی ترائوره دقیقه (۵۹ و ۸۴) از سیاه جامگان، هادی محمدی دقیقه ۸۴ و سروش رفیعی دقیقه ۹۰ از تراکتورسازی

اخراج: موسی ترائوره دقیقه ۸۴

تراکتورسازی:

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، هادی محمدی، ‌ محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، سینا عشوری، سروش رفیعی(۳+۹۰ علیرضا رمضانی)، محمد نوری(۵۵ لوسیانو ادینیو)، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی(۸۳ شهرام گودرزی)
سرمربی: امیر قلعه نویی

سیاه جامگان:

آندره نازاریو، محمدرضا خانزاده، سیدمیثم حسینی(۷۳ محسن آقایی)، رضا شربتی، حمیدرضا علی‌عسگری، مصطفی احمدی، ایوب کلانتری(۴۶ سعید دقیقی)، روح‌الله سیف‌اللهی، پیام ملکیان، رضا درویشی(۶۱ سعید مرادی) و موسی ترائوره
سرمربی: فرهاد کاظمی

 

شرح نیمه اول:

تراکتورسازان با گل زودهنگام خود از روی نقطه پنالتی موفق شدند نیمه اول این بازی را به سود خود به پایان برسانند و صدرنشینی خود را در جدول رده بندی ادامه دهند.
همانطور که قابل پیش بینی بود شاگردان قلعه نویی این بازی را با حملات خود آغاز کردند و خیلی زود و در ثانیه بیستم بازی توانستند به یک ضربه پنالتی دست پیدا کنند، استارت ابراهیمی بین مدافعان سیاه جامگان با خطای مدافعان این تیم روبرو شد و ایرانپوریان موفق شد گل اول این بازی را به ثمر برساند. پس از این گل، تبریزی ها چند حمله دیگر روی دروازه حریف خود تدارک دیدند و در ۱۰ دقیقه ابتدایی بازی چند موفق به تهدید دروازه حریف شدند اما شاگردان کاظمی نیز آرام آرام به پیش آمدند و توانستند بازی را به میانه میدان بکشانند و اتفاقا چند بار نیز دروازه حریف خود را تهدید کنند.
هرچند گل دقایق ابتدایی این نیمه تا پایان ۴۵ دقیقه اول حفظ شد اما دو تیم بازی جانداری را ارائه دادند و بارها به تهدید دروازه های یکدیگر پرداختند که البته در این میان سهم شاگردان قلعه نویی بیشتر از حریف بود و حملات زهردار تراکتورسازی در چند مورد می توانست این تیم را با اختلاف بیشتری پیش بیندازد که هربار به دلایلی این اتفاق نیفتاد تا نیمه اول این بازی تا با همان یک گل به پایان برسد.

 

شرح گل:

تراکتورسازی ۱ سیاه جامگان (محمد ایرانپوریان، دقیقه ۳) : حرکت هجومی تراکتوری ها در ثانیه بیست بازی و استارت محمد ابراهیمی با خطای مدافعان سیاه جامگان روبرو شد و محمد ایرانپوریان مطابق سنوان گذشته این توپ را برخلاف حرکت دروازه بان به گل اول این بازی تبدیل کرد.

تراکتورسازی ۲ سیاه جامگان ۰ (فرزاد حاتمی، دقیقه ۵۸) : توپ دزدی بازیکنان تراکتورسازی باعث ایجاد یک حمله دیگر برای این تیم شد و یک و دوی حاتمی و ایرانپوریان با ضربه محکم مهاجم تبریزی از روی خط محوطه جریمه و در حالی مدافعان زیادی را کنار خود نمی دید ادامه یافت و دومین گل تراکتورسازان به ثمر رسید.

تراکتورسازی ۳ سیاه جامگان ۰ (مهدی کیانی، دقیقه ۳ + ۹۰) : یکی از آخرین حملات تبریزی ها در این بازی سومین گل را برای آنها در پی داشت و محمد ابراهیمی پس از صاحب توپ شدن توانست در موقعیت خوبی کاپیتان مهدی کیانی را صاحب توپ کند و این بازیکن نیز با شوت محکم خود از بین مدافعان سیاه جامگان این توپ را وارد دروازه کند.

 

دقایق حساس:

 

دقیقه ۱۶ – سعید آقایی مدافع چپ تراکتوری ها پس از گذر از مدافع راست سیاه جامگان شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما ضربه زاویه بسته او توسط نازاریو دفع شد.

دقیقه ۲۴ – ضربه ایستگاهی سیاه جامگان با ضربه محکم میثم حسینی دروازه اخباری را تهدید کرد اما این توپ پس از برخورد با بازیکنان تیم میزبان به کرنر رفت. پ

دقیقه ۲۸ – پرتاب بلند عشوری کناره های محوطه جریمه به خالد شفیعی رسید و او نیز پس از استپ توپ شوت روپا و خطرناک خود را روانه دروازه نازاریو کرد اما این توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۹ – ضربه ایستگاهی دیگری برای سیاه جامگان و این بار نیز علی عسگری این توپ را روانه دروازه حریف کرد اما شوت او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۴۲ – حمله دیگری از شاگردان قلعه نویی دروازه حریف را تهدید کرد، ضربه سر مهاجم تراکتورسازان با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱+۴۵ – موقعیت مناسبی در این دقیقه نصیب محمد نوری شد اما این بازیکن با تعلل خود این فرصت را از دست داد و پس از آن محمد ابراهیمی شوت خود را روانه دروازه مشهدی ها کرد اما این توپ نیز با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۵۵ – اولین حمله مهم نیمه دوم توسط تبریزی ها اتفاق افتاد و پاس آقایی از کناره های زمین به حاتمی رسید و او نیز موقعیت خوبی برای نوری ایجاد کرد اما این بازیکن بازهم نتوانست از این فرصت استفاده کند.
دقیقه ۵۷ – ادینیو اولین موقعیت خود را پس از ورود به زمین روی پاس ابراهیمی و حرکت حاتمی به دست آورد اما ضربه آکروباتیک مهاجم برزیلی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۶۴ – تراکتورسازان بازهم از حفره ایجاد شده بین مدافعان سیاه جامگان استفاده کردند و این بار سروش رفیعی می توانست برای تیمش گلزنی کند اما این بازیکن با بی دقتی ضربه خود را روانه دروازه حریف کرد و نازاریو توانست این را از آن خود کند.
دقیقه ۶۶ – یک بار دیگر تبریزی ها می توانستند گلزنی کنند اما واکنش سریع نازاریو باعث شد تا رفیعی نتواند از فرصت خود استفاده کند.

دقیقه ۶۷ – بعد از مدت ها سیاه جامگان دروازه حریف را تهدید کردند اما اخباری توانست ارسال بازیکن این تیم روی دروازه خود را مهار کند.
دقیقه ۶۹ – ارسال تراکتورسازان پشت محوطه جریمه به ادینیو رسید و این بازیکن نیز ضربه محکم خود را به زیبایی به سوی دروازه حریف نواخت اما جاگیری مناسب نازاریو باعث شد تا این فرصت نیز با مهار او از دست برود.
دقیقه ۷۲ – ضربه ایستگاهی تیم میزبان با پاس رفیعی به آقایی رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸۰ – ضربه ایستگاهی سیاه جامگان به طرز خطرناکی به سوی دروازه تراکتورسازی نواخته شد اما این توپ با واکنش زیبای اخباری به کرنر رفت.
دقیقه ۸۱ – یک بار دیگر مشهدی ها دروازه تراکتورسازی را با خطر روبرو کردند و ضربه سیف اللهی تنها یک نوک پا از سوی مهاجمان برای گل شدن لازم داشت اما این اتفاق نیفتاد تا این موقعیت پس از لرزیدن تیرک دروازه از دست برود.

 

حواشی:

* لوسیانو ادینیو، مهاجم برزیلی تراکتورسازان از روی نیمکت این بازی را آغاز می کند.
* تراکتورسازان درگذشت یکی از هواداران نونهال خود را با نصب بنری در ورزشگاه تسلیت گفتند.
* دروازه بان اصلی سیاه جامگان، محمد ناصری در این بازی برای دومین بار روی نیمکت نشست.
* فردین عابدینی که این روزها با تراکتورسازان به تمرین می پردازد به همراه بازیکنان این تیم در میدان حضور پیدا کرد و شاهد گرم کردن بازیکنان این تیم شد.

*گل محمد ایرانپوریان در دقیقه سوم این بازی را می توان سریعترین گل لیگ در فصل شانزدهم دانست.

لینک کوتاه : https://payamekhabar.ir/?p=1053
کد شما در این بخش

برگه نوشته

پایین سایت

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.