تاریخ : سه شنبه, ۵ بهمن , ۱۴۰۰ Tuesday, 25 January , 2022
کد شما در این بخش

برگه نوشته

بالای سایت
2

اعلام نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان شیراز

  • کد خبر : 148922
  • 30 خرداد 1400 - 12:59
اعلام نتایج انتخابات شورای اسلامی شهرهای شهرستان شیراز
فرماندار شهرستان شیراز با اشاره به اتمام شمارش آرا در «خانه زنیان»، «داریان» و صدرا گفت: منتخبان مردم این مناطق، در شورای اسلامی شهر دوره ششم مشخص شدند.

به گزارش پیام خبر، محمدرضا امیری، امروز از اتمام شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر صدرا خبر داد و در جمع خبرنگاران گفت: از تعداد ۲۷ هزار ۵۴ رای ماخوذه این شهر تعداد ۲۱ هزار و ۷۷۳ برگ رای صحیح شمارش شده است.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز افزود: هفت عضو حائز بیشترین آرا در این انتخابات شدند که اعضای اصلی ششمین دوره شورای اسلامی شهر جدید صدرا، مرتضی زارع فرزند حمید رضا با چهار هزار و ۷۰۵ رای، هاشم عزیزی فرزند شیروان با چهار هزار و ۶۰۹ رای، روح الله شجاعیان فرزند علی با سه هزار و ۹۹۱ رای، آرش محمدی فرزند کرم الله با سه هزار و ۴۷۴ رای، خدا کرم فیروزمند فرزند جانعلی با سه هزار و ۳۳۹ رای، مهدی کشاورزی فرزند الخاص با سه هزار و ۱۱۰ رای و مجتبی پارسایی فرزند بهمن یار با ۲ هزار و ۶۷۵ رای اعضای اصلی و همچنین حمید صادقی فرزند نجف قلی با ۲ هزار و ۴۷۶ رای، محمد باقر هوشمندی فرزند امرالله با ۲ هزار و ۴۴۵ رای، داود یوسفی فرزند کاووس با ۲ هزار و ۱۷۸ رای، مسعود پارسائی فرزند هادی با یک هزار و ۸۸۶ رای و سید حبیب موسوی فرزند سید ماندنی با یک هزار و ۷۷۵ رای به عنوان پنج عضو علی البدل این شهر معرفی شدند.

امیری با اشاره به اسامی منتخبان نمایندگان مردم «داریان» در شورای اسلامی شهر نیز گفت: شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر «داریان» نیز به پایان رسید و از تعداد ۲ هزار و ۷۸۷ رای ماخوذه این شهر تعداد ۲ هزار و ۶۸۶ برگ رای صحیح شمارش شده است.

وی ادامه داد: در «داریان» نیز پنج نفر عضو حائز بیشترین آرا در این انتخابات بوده اند که امید رضا کشاورزی فرزند حسین با یک هزار و ۹۸ رای، جعفر بذر افشان فرزند حجت الله با یک هزار و ۴۳ رای، زهرا قربانی فرزند غلامرضا با ۸۹۷ رای، سلمان ظهرابی فرزند ولی با ۸۵۲ رای و نرگس افتخار فرزند نعمت اله با ۷۵۳ رای هستند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان شیراز، سه نفر عضو علی البدل شورای شهر «داریان» را معرفی و تاکید کرد: اسماعیل دژکام فرزند جعفر با ۶۳۹ رای، اباذر جهانی فرزند شکر علی با ۶۳۳ رای و علی بذر افکن فرزند مسیح الله با ۶۰۱ رای اعضای علی البدل این شورا هستند.

فرماندار شهرستان شیراز همچنیبن از اتمام شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی شهر «خانه زنیان» خبر داد و گفت: از تعداد سه هزار و ۱۸۶ آرای ماخوذه این شهر تعداد سه هزار و ۱۶۷ برگ رای صحیح شمارش شده است.

وی افزود: پنج نفر عضو حائز بیشترین آرا در این انتخابات بودند و اعضای اصلی ششمین دوره شورای اسلامی شهر «خانه زنیان» محمد کاویانی درشوری فرزند داراب با یک هزار و ۲ رای، داریوش کاویانی درشوری فرزند داراب با ۹۶۰ رای، علی کاویانی درشوری فرزند سهراب با ۸۹۷ رأی، محمد حسن امیری فرزند شفیع با ۷۱۷ رای و مجتبی تیموری فرزند علی قربان با ۶۷۱ رای به عنوان افراد اصلی منتخب مردم شدند و سه نفر عضو علی البدل شورای شهر «خانه زنیان» هم محمد عباسی فرزند طمراس با ۶۴۶ رای، ربیع الله رخدار فرزند روشنعلی با ۶۴۰ رای و عبدالحسن داوریان فرزند حسن با ۵۵۰ رای هستند.

لینک کوتاه : https://payamekhabar.ir/?p=148922
کد شما در این بخش

برگه نوشته

پایین سایت

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.