چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری | ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ۱۷:۲۶
زمان مطالعه: 2 دقیقه
طی حکمی از سوی دکتر بهرام عین اللهی, وزیر بهداشت, درمان و آموزش پزشکی دکتر علیرضا امانی به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک منصوب شد.

به گزارش پیام خبر از اراک، با حکمی از سوی «بهرام عین اللهی» وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی «علیرضا امانی» به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک منصوب شد. دکتر امانی از پزشکان مجرب اراک و دارای برد تخصصی ارتوپدی است که پیش از این نیز مسئولیت ریاست بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی قدس اراک را برعهده داشته است و اکنون به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اراک منصوب شده است.

متن این حکم به شرح زیر است: جناب آقای دکتر علیرضا امانی عضو محترم هیات علمی دانشگاه

خدمتگزاری در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرصتی مغتنم و نعمتی بزرگ است که خداوند متعال به بندگان خویش اعطاء فرموده و شکر نعمت است که از این فرصت گرانقدر در جهت خدمت به مردم شریف میهن اسلامی نهایت استفاده بعمل­ آید. در این راستا و باتوجه به تعهد، تخصص و سوابق علمی و اجرائی ارزنده جنابعالی، بموجب این ابلاغ به عنوان"سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی اراک" منصوب می‌شوید تا با رعایت مقررات قانونی و شرعی انجام وظیفه نمائید.

امید است با اتکال به خداوند متعال، حمایت و پشتیبانی دولت مردمی، فساد ستیز و عدالت محور و با استفاده از نیروهای متخصص، متعهد و انقلابی در انجام این رسالت خطیر موفق و موید باشید.1219/ل

 

کد خبر 199376

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید