چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری | ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. مذهبی
شنبه, ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۹:۱۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع):

بهره‌مندی قریب به 40 هزار نفر طی 10 شب در موکب احمد ابن موسی (ع)

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) با بیان اینکه الحمدالله با تلاش و هم افزایی عوامل اربعین امسال همانند سال‌های گذشته به خوبی و باشکوه برگزار شد، گفت: در موکب احمدابن موسی علیه السلام که بانی آن مردم فارس هستند قریب به ۴۰ هزار…

به گزارش پیام خبر، سردار غلامحسین غیب‌پرور با بیان اینکه الحمدالله با تلاش و هم افزایی عوامل اربعین امسال همانند سال‌های گذشته به خوبی و باشکوه برگزار شد، گفت: در موکب احمدابن موسی علیه السلام که بانی آن مردم فارس هستند قریب به ۴۰ هزار نفر طی ۱۰ شب از ظرفیت موکب بهره‌مند شدند.

آماده سازی موکب «احمد بن موسی (ع)» در کربلای معلی

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) با بیان اینکه موکب احمدابن موسی (ع) تا فردا روز اربعین حسینی برپاست، از مردم خواست که برنامه سفر خود را مدیریت و با طمئنینه به سمت مرز‌ها برگردند چرا که فردا و امشب موج بازگشت مردم به کشور است.

سردار غیب‌پرور ادامه داد: الحمدالله مرز‌ها در امنیت کامل است و هیچ مشکلی از سوی براداران عراقی و مرز ایران وجود ندارد و همگی در آمادگی کامل قرار دارند.

جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) ضمن قدردانی از ارائه خدمات گسترده کشور عراق به زائران، گفت: علی‌رغم وسیع بودن میزان خدمات و مواکب ایران، اما مردم عراقی با مهمانداری خود سنگ تمام گذاشتند که جا دارد از مسئولان عراقی تشکر ویژه کنیم.

وی ادامه داد: اگرچه جمعیت چند میلیونی وارد کشور عراق شد و شاهد تمرکز زیاد جمعیتی در نجف و کربلای معلی بودیم، اما الحمدالله حادثه خاصی رخ نداد.

سردار غیب‌پرور در خصوص وضعیت موکب احمدابن موسی (ع) نیز با تصریح بر اینکه ارائه خدمات رفاهی، پذیرایی و بهداشتی در این موکب امسال همان خدمات پارسال بود، اما به قدری زیباتر و منظم‌تر، خاطرنشان کرد: خوشبختانه این توفیق نصیب مردم فارس شد که شاهد پذیرش زائران غیرایرانی و از سایر نقاط ایران باشیم، ان شاءالله که خداوند قبول کند.

 

کد خبر 202488

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید