چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ | ۰۹ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری | ۰۵ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ۱۶:۴۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت: خودروهای فعال سرویس مدارس دارای برچسب الکترونیکی صلاحیت خودرو و شناسایی راننده بوده و در سامانه ملی سپند ثبت‌ شده‌اند.

به گزارش پیام خبر، هادی شه‌دوست شیرازی با اشاره به اینکه خدمات‌دهی سرویس مدارس شیراز در سال تحصیلی جدید توسط ٢۴ شرکت انجام می‌شود افزود: این شرکت ها پس از طی فرآیند قانونی به اداره کل آموزش‌وپرورش معرفی‌شده‌اند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز افزود: خودروهای فعال سرویس مدارس دارای برچسب الکترونیکی صلاحیت خودرو و شناسایی راننده بوده و در سامانه ملی سپند ثبت‌ شده‌اند.

والدین قبل از آغاز مدارس ثبت‌نام سرویس مدارس را انجام دهند

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز با درخواست از والدین برای ثبت‌نام سرویس مدرسه فرزندان خود از طریق سایت رسمی و مورد تأیید آموزش‌وپرورش قبل از بازگشایی مدارس، تصریح کرد: درصورتی‌که ثبت‌نام سرویس مدارس به‌موقع صورت پذیرد ساماندهی خودروها بدون مشکل انجام و اطلاع‌رسانی برنامه سرویس‌دهی از طریق آموزش‌وپرورش به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

شه‌دوست شیرازی اضافه کرد: از والدین دانش‌آموزان تقاضا داریم برای مدیریت ترافیک در هفته اول و دوم مهرماه که آغاز سال تحصیلی جدید مدارس است از خودروی شخصی استفاده نکنند و فرزندان خود را با سرویس به مدرسه بفرستند.

خدمات مترو شیراز در سه روز اول مهرماه رایگان است

وی از خدمات‌دهی رایگان مترو شیراز در سه روز نخست مهرماه خبر داد و گفت: هرسال بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر و در راستای رفاه حال دانش‌آموزان عزیز خدمات مترو رایگان است و خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوس‌رانی شیراز نیز با تمام ظرفیت انجام می‌شود.

 

کد خبر 202594

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید