چهارشنبه, ۰۹ آذر ۱۴۰۱ | ۰۶ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری | ۳۰ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۰۵ مهر ۱۴۰۱ ۱۲:۴۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرکل صدا و سیمای فارس گفت: نمایش محشر ترکیبی از هنر و رسانه در یک میدان بزرگ است و از محتوای غنی دینی و معنوی برخوردار است.

به گزارش پیام خبر، احمد پهلوانیان با حضور در محل اجرای نمایش محشر در شیراز گفت: این نمایش از نظر موضوع بسیار غنی و از نظر حسی بسیار اثرگذار است و محتوای قوی بر اساس روایت قرآنی دارد.

مدیرکل صدا و سیمای فارس افزود: به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) هر مفهومی که در قالب هنر نگنجد ماندگار نیست و اگر بخواهیم مفاهیم دینی، ارزشی و انقلابی ماندگار و در جامعه به ویژه برای نسل نوجوان و جوان نهادینه شود باید از ساختار هنری و ابزار رسانه بهره مطلوب ببریم.

وی تاکید کرد: رسانه در تمامی ابعاد زندگی فردی و اجتماعی بشر امروز نقش موثری دارد و مدیریت فرهنگی، هنجارسازی، چهارچوب سازی ذهنی و ... بدون بهره گیری از رسانه ها و ساختار هنر امکان ندارد و محشر، ترکیبی از هنر و رسانه و البته در یک میدان است که بخش زیادی از مردم فرصت حضور در این میدان را دارند.

پهلوانیان گفت: برای کارگردانی و اجرای محشر زحمت زیادی کشیده شده و کار فاخری است و محتوای غنی و اثرگذاری در خصوص مباحث دینی، دفاع مقدس و ... دارد.

 

کد خبر 202694

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید