دوشنبه, ۱۳ آذر ۱۴۰۲ | ۱۹ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری | ۰۴ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۰۹ مهر ۱۴۰۱ ۱۸:۴۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر مخابرات منطقه فارس گفت: با اجرای طرح منطقی شدن تعرفه های تلفن ثابت و ابلاغیه جدید سازمان تنظیم مقررات سه هزار و 333 دقیقه مکالمه رایگان برای شهروندان شیرازی و 2 هزار 666 دقیقه مکالمه رایگان برای سایر شهرستان ها در نظر گرفته شده است.

به گزارش پیام خبر، مهندس فرشید ایزدی افزود: هدف اصلی از ارائه این خدمات رایگان، جبران هزینه نگهداری از خطوط تلفن ثابت است و اجرای آن نیز با عدالت ارتباطی نیز همخوانی دارد.

مدیر مخابرات منطقه فارس افزود: با اجرای این طرح برای سایر مراکز استان ها، با پرداخت ۱۵ هزار تومان، سه هزار و ۳۳۳ دقیقه مکالمه رایگان و برای سایرشهرها نیز با پرداخت ۱۰ هزار تومان، ۲ هزار و ۶۶۶ دقیقه مکالمه رایگان اختصاص داده شده است.

وی افزود: از مشترکین گرامی تلفن ثابت در خواست می شود جهت جلوگیری از قطعی تلفن و مشکلات ناشی از آن نسبت به پرداخت به موقع صورتحساب اقدام کنند.

مهندس فرشید ایزدی در خصوص نحوه محاسبه و زمان قطعی تلفن ثابت اظهار داشت: عدم پرداخت صورتحساب در 2 دوره متوالی منجر به قطع تلفن می شود.

وی در مورد میزان اعتبار تلفن های ثابت در سطح استان افزود: کف اعتبار مکالمه مبلغ یک میلیون ریال یا میانگین سه دوره آخر برای کارکردهای بالاتر در نظر گرفته می شود و در صورت رسیدن به حد اعتبار توسط زیر سیستم اعتباری و هوشمند قطع می شود.

مدیر مخابرات منطقه فارس نحوه اطلاع رسانی صورتحساب تلفن ثابت در سطح استان را به صورت پیامکی اعلام کرد.

 

کد خبر 202749

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید