دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱ | ۰۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری | ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ۱۹:۳۳
زمان مطالعه: 1 دقیقه
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، از اختصاص ۷۱ پژوهانه(Grant) به ارزش ۹۷۰ میلیون تومان برای حمایت از طرح های پژوهشی در حوزه «جوانی جمعیت و فرزندآوری» خبر داد.

به گزارش پیام خبر و به نقل از روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر مهتاب معمارپور گفت: بر اساس مصوبه قرارگاه تعالی سلامت و جوانی جمعیت دانشگاه، یک پژوهانه با مبلغ هفتاد میلیون تومان به بهترین پیشنهاد پژوهشی (Proposal) ارایه شده با موضوع بررسی علل عدم تمایل به فرزندآوری در خانوارهای فاقد فرزند و یا دارای تک فرزند در استان فارس اهدا می شود.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز اضافه کرد: همچنین ۲۰ پژوهانه هر کدام به ارزش ۲۰ میلیون تومان به پایان نامه های دوره های دکترای تخصصی، ۵۰ پژوهانه هر کدام به ارزش ۱۰ میلیون تومان به طرح های دانشجویی، کارشناسی ارشد و طرح های غیرپایان نامه ای اختصاص می یابد.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه مهلت ارسال پیشنهادهای پژوهشی پیشگفت از طریق گروه های آموزشی دانشکده های دانشگاه به این معاونت را تا تاریخ سی ام آبان ۱۴۰۱ اعلام کرد.

 

کد خبر 202790

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید