دوشنبه, ۰۷ آذر ۱۴۰۱ | ۰۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری | ۲۸ نوامبر ۲۰۲۲ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
یکشنبه, ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ۱۴:۴۲
زمان مطالعه: 3 دقیقه
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس گفت: امسال شدیدترین فیلترینگ غرفه ها را در نمایشگاه تجهیزات پزشکی شیراز در این حوزه نظر گرفته شده است و بیش از ۸۵ درصد شرکت کنندگان نمایشگاه پزشکی شیراز، از تولیدکنندگان برتر این حوزه هستند.

علی فرهادی، امروز یکشنبه 29 آبان در نشست خبری با خبرنگاران گفت: نخستین نمایشگاه حوزه سلامت و پزشکی در محل نمایشگاه بین المللی فارس از ۲ تا ۵ آذر برگزار خواهد شد.
مدیرعامل نمایشگاه بین المللی فارس ادامه داد: این نمایشگاه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ در سه سالن آماده حضور بازدیدگکنندگان خواهد بود و همزمان با این نمایشگاه، نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی بیمارستانی و صنایع دارویی و نمایشگاه بین المللی تجهیزات آزمایشگاهی از ساعت ۱۱ تا ۱۸ پذیرای بازدیدکنندن است.
وی اضافه کرد: 24 درصد افزایش ظرفیت و بازدیدکننده نسبت به دوره های قبل در نمایشگاه داریم و حرکت به سمت برپایی نمایشگاه های تخصصی در اولویت ماست و بالغ بر ۹۰ درصد نمایشگاه های ما دارای عناوین تخصصی هستند که در ایجاد ارتباط بین تولید و مصرف موثر است.
فرهادی تاکید کرد: تمام نمایشگاه های نمایشگاه بین المللی فارس از طریق مزایده برگزار می شوند و شرکت کنندگان باید دارای رزومه مناسب و مجوزهای قانونی برگزاری نمایشگاه را داشته باشند و امسال شدیدترین فیلترینگ غرفه ها را در نمایشگاه تجهیزات پزشکی شیراز در این حوزه نظر گرفته شده است و بیش از ۸۵ درصد شرکت کنندگان نمایشگاه پزشکی شیراز، از تولیدکنندگان برتر این حوزه هستند.
وی با اشاره به برگزاری پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی برای هم گفت: هدف از برپایی این نمایشگاه ایجاد تعاملات درون پزشکی بین مراکز پزشکی، آشنایی جامعه بین المللی با توانایی پزشکی استان فارس و ... است.
فرهادی اعلام کرد: نمایشگاه های حوزه پزشکی با مشارکت ویژه دانشگاه علوم پزشکی و سازمان نظام پزشکی برگزار می شوند و هر محصولی که تولید داخلی آن را داشتیم اجازه حضور مشابه خارجی را ندادیم.
وی برگزاری نمایشگاه پزشکی را در توسعه گردشگری سلامت و به تبع آن سایر حوزه های گردشگری را موثر دانست و عنوان کرد: امروز صنعت گردشگری دارای ابعاد مختلفی در استان فارس است که حوزه های شامل پزشکی، مذهبی، فرهنگی و ... است و در دهه های اخیر گردشگری سلامت جای خود را باز کرده است و اگر از آن به درستی استفاده شود، گردشگری سلامت می تواند در خدمت سایر شاخه های گردشگری قرار بگیرد و قیمت تمام شده خوب از شروط اساسی در گردشگری سلامت است و شیراز به عنوان قطب پزشکی حوزه خلیج فارس و منطقه حرف برای گفتن دارد و در این حوزه شرایط خوبی دارد.
1215

 

کد خبر 203721

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید