سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری | ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۰۵ آذر ۱۴۰۱ ۱۵:۱۲
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با حضور رئیس کل دادگستری استان فارس و دادستان مرکز استان معاون جدید دادگاه های عمومی و انقلاب و دو معاون جدید دادستان معرفی شدند.

به گزارش پیام خبر، رئیس کل دادگستری استان فارس در این جلسه با بیان اینکه یکی از شاخصه های مهم دوران تحول و تعالی قضایی برافراشته شدن پرچم عدالت خواهی و مبارزه با هر گونه فساد است گفت: امروز این فساد در نقش آفرینی برخی عوامل و فریب خوردگان استکبار در به اغتشاش کشیدن جامعه متبلور شده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی تصریح کرد صراط مستقیم امروز همه ما در هر منصب و جایگاهی پیروی از خط ولایت و رهبری است و برای آنکه استکبار جهانی نتواند اتحاد و انسجام ملی ما را خدشه دار کند باید تنها در این مسیر گام برداریم .
وی با بیان اینکه هدایت های مدبرانه رهبری و تأثرات فرامنطقه ای سخنان ایشان بر همگان مبرهن و واضح است گفت: دشمن کانون قدرت و عمود خیمه انقلاب را هدف توطئه و کینه توزی خود قرار داده است و براین اساس لازم است آگاهی و بصیرت امروز مردم و مسئولین در این مقطع حساس بیشتر همیشه باشد.
رئیس کل دادگستری استان فارس در ادامه توصیه کرد ضمن توجه به کاهش اطاله دادرسی در مجموعه های تحت مدیریت خود به موضوع تکریم ارباب رجوع و رضایتمندی مراجعان توجه ویژه ای معطوف کنند چرا که ثمره سند تحول قضایی رضایتمندی مردم و مراجعان است.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی پیشبرد اهداف قوه قضاییه در سند تحول قضایی را اولویت برنامه های دادگستری فارس خواند و تصریح کرد: این موضوع در طول دوران مسئولیت باید مد نظر قرار گیرد .
گفتنی است در پایان این جلسه با حکم ریاست قوه قضاییه قاضی یاسر محبی به عنوان معاون قضایی رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شیراز و سرپرست مجتمع رسیدگی به جرائم و تخلفات راهنمایی و رانندگی شیراز ، قاضی ابوذر رنجبر به عنوان معاون دادستان و سرپرست دادسرای انقلاب اسلامی شیراز و قاضی حسین سلیمانی به عنوان معاون دادستان و سرپرست دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم و تخلفات راهنمایی و رانندگی شیراز منصوب شدند.

سه انتصاب جدید در دادسرا و دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان/ تأکید بر اجرای سند تحول قضایی در دوران مسئولیت

سه انتصاب جدید در دادسرا و دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان/ تأکید بر اجرای سند تحول قضایی در دوران مسئولیت

سه انتصاب جدید در دادسرا و دادگاه های عمومی و انقلاب مرکز استان/ تأکید بر اجرای سند تحول قضایی در دوران مسئولیت

 

کد خبر 203860

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید