سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری | ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۰۵ آذر ۱۴۰۱ ۱۵:۲۷
زمان مطالعه: 2 دقیقه

در دیدار مدیر کل تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو با مدیر اداره تجهیزات پزشکی سوریه؛

ارتقای همکاری های دو کشور ایران و سوریه در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی

مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در اولین نمایشگاه تخصصی خدمات پزشکی، درمانی، بهداشتی و گردشگری سلامت و پانزدهمین نمایشگاه تجهیزات پزشکی در شیراز، با مدیر اداره تجهیزات پزشکی و مدیر اداره زیرساخت های پزشکی وزارت بهداشت سوریه…

به گزارش پیام خبر، مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از توانمندی های تجهیزات و ملزومات پزشکی تولیدی در جمهوری اسلامی ایران، به ظرفیت بالای شرکت های دانش بنیان در حوزه سلامت کشور اشاره کرد.
مهندس روح الله مزینانی افزود: در این دیدار پس از گفت و گو و تبادل نظر در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی، مقرر شد کشور سوریه فهرست نیازمندی های این حوزه را به سازمان غذا و دارو اعلام کند.
این مقام مسوول در سازمان غذا و دارو، برنامه ریزی برای برگزاری جلسات مستمر مسوولان سلامت وزارت بهداشت سوریه با مسوولان سلامت ایران را از دیگر محورهای گفت و گو در این دیدار عنوان کرد و ادامه داد: این جلسات با هدف انتقال تجربیات و توان فنی مهندسی ایران و با توجه به توانمندی جمهوری اسلامی ایران در این حوزه برگزار می شود.
مهندس مزینانی صادرات تولیدات شرکت های دانش بنیان و فناور ایران در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به کشور سوریه را از دیگر محورهای مهم این دیدار برشمرد.
مدیر کل امور تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو افزود: همچنین کشور جمهوری اسلامی ایران با سرمایه گذاری مشترک بخش خصوصی ایران و بخش خصوصی و دولتی سوریه، آمادگی راه اندازی خطوط تولید و انتقال دانش فنی حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی در سوریه را دارد.

 

کد خبر 203863

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید