یکشنبه, ۰۶ فروردين ۱۴۰۲ | ۰۳ رمضان ۱۴۴۴ قمری | ۲۶ مارس ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
شنبه, ۰۵ آذر ۱۴۰۱ ۲۲:۲۰
زمان مطالعه: 1 دقیقه
در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی تجمیع مراکز ۱۱۸ در مخابرات منطقه فارس، مهندس ایزدی با اهدا لوح سپاس از پنج تن از کارکنان سامانه پاسخگویی ۱۱۸ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پیام خبر، در حاشیه برگزاری جلسه هم اندیشی تجمیع مراکز ۱۱۸ در مخابرات منطقه فارس، مهندس ایزدی با اهدا لوح سپاس از پنج تن از کارکنان سامانه پاسخگویی ۱۱۸ تقدیر و تشکر کرد.

مهندس ایزدی ضمن تقدیر از عملکرد خوب پرسنل سامانه پاسخگویی ۱۱۸ در سطح استان، خانم ها زهره مسلمی، فرنوش فرهام، سکینه اسکندر پور، فرحناز مسیح زاده، نرجس افشاری پور و سیمین احمدی را به عنوان نفرات برتر استان معرفی و از ایشان تقدیر کرد.

مدیر مخابرات منطقه فارس در تشریح معیارهای انتخاب پرسنل برتر سامانه پاسخگوی ۱۱۸ اظهار داشت: پنج نفر انتخاب شده از نفرات برتر آزمون برگزار شده از سوی شرکت مخابرات ایران هستند.

وی افزود: نحوه پاسخگویی صحیح به مشترکین، رعایت کامل دستوالعمل های ابلاغی از سوی شرکت مخابرات ایران، تعهد به پاسخگویی مطلوب و به موقع در ساعات کاری، تعامل و همکاری مناسب با مخابرات منطقه و سایر پرسنل، پیگیری شماره های ناموجود و ورود اطلاعات در سامانه از دیگر معیارهای انتخاب کارکنان برتر بوده است.

 

کد خبر 203874

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید