پنج شنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۷ رجب ۱۴۴۴ قمری | ۰۹ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
سه شنبه, ۰۸ آذر ۱۴۰۱ ۱۹:۴۰
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: با توجه به حساسیت های موجود از مراکزی که بیشترین میزان دریافت کالاهای تنظیم بازاری در شهر شیراز را دارند بازدید و ارزیابی می شوند.

به گزارش پیام خبر، علیرضا شیخ در حاشیه آغاز مانور نظارت بر واحد های صنفی عرضه کالا های اساسی کلان شهر شیراز تصریح کرد: این مانور با به کار گیری پنج اکیپ نظارتی در مناطق ناحیه سپاره ثارالله انجام می شود.
این مقام مسئول با اشاره به اینکه در این بازدید ها عرضه اقلام پروتئینی مانند مرغ و گوشت و دیگر کالا های اساسی بررسی می شود، اظهار کرد: بازدید ها به صورت اتفاقی و در ساعات اوج تقاضای بازار انجام می شود تا روند ورود کالاها به فروشگاه و تحویل به خریداران به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.
شیخ با بیان اینکه در بازدید ها از ظرفیت بسیج اصناف و بسیج ناحیه ثارالله شیراز بهره می گیریم، ابراز کرد: برآورد مان این است روزانه قریب به صد واحد صنفی بازدید شوند و تخلفات احتمالی در عرضه کالاهای اساسی شناسایی و احصا شود.
او افزود: تقسیم بندی مناطق شهری شیراز برای بازدید های نظارتی متفاوت از تقسیم بندی نواحی شهرداری است و بر اساس پایگاه های بسیج تنظیم شده است.

 

کد خبر 203933

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید