سه شنبه, ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸ رجب ۱۴۴۴ قمری | ۳۱ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۱ ۰۱:۲۳
زمان مطالعه: 2 دقیقه

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز :

رویداد هوشمندسازی شیراز «رهش» در بهمن‌ماه برگزار می‌شود

 رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز گفت: رویداد هوشمندسازی شیراز «رهش» در بهمن‌ماه سال جاری باهدف حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه در حوزه مدیریت شهری برگزار می‌شود.

به گزارش پیام خبر، محمدعلی علویان مهر اظهار کرد: مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز با عنایت به شعار سال «تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرینی» به‌منظور حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه در حوزه مدیریت شهری و معرفی بازیگران نوآور زیست‌بوم شهری اقدام به برگزاری رویداد هوشمند سازی شیراز موسوم به رهش خواهد کرد.

به گفته او؛ دانشگاه‌ها، مراکز علمی و نوآوری کلانشهر شیراز با مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز در رویداد هوشمندسازی شیراز «رهش» همکاری دارند و این رویداد در محورهای زندگی هوشمند، حکمرانی هوشمند، جابه‌جایی هوشمند، خدمات‌رسانی هوشمند، فضای شهری، داده و اطلاعات شهری پذیرای ایده‌های مردمی باهدف حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه در حوزه مدیریت شهری و معرفی بازیگران نوآور زیست‌بوم شهری است.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری شیراز با اشاره به برنامه‌های رویداد رهش افزود: نیاز صنایع و سازمان‌ها، ایده شو و جذب سرمایه، استارت آپ وی کند و نمایشگاه محصولات دانش‌بنیان و خلاق از برنامه‌های رویداد رهش خواهد بود.

علویان مهر با بیان اینکه صاحبان ایده اعم از دانشجویان، دانش آموزان و اساتید و ...، شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، مراکز علمی، معاونت‌ها و ادارات شهرداری و صنایع از مخاطبان اصلی این رویداد هستند، گفت: فرصت ثبت‌نام تا ۱۰ بهمن سال جاری است.

این مقام فاوا در مدیریت شهری با تصریح بر این موضوع که رویداد رهش در بهمن‌ماه برگزار می‌شود، عنوان کرد: دبیرخانه جشنواره رهش در مرکز نوآوری شهرداری شیراز، سراهای نوآوری دانشگاه شیراز، مرکز نوآوری دانشگاه شیراز و مرکز نوآوری دانشگاه صنعتی شیراز آماده ثبت‌نام از متقاضیان حضور در این رویداداست که مخاطبان می‌خواهند جهت کسب اطلاعات و ثبت‌نام نهایی از طریق پایگاه اینترنتی مرکز نوآوری و فناوری شهرداری شیراز به آدرس https://no.shiraz.ir و یا با شماره ۳۲۳۳۲۳۵۳ و در فضای مجازی با شماره ۰۹۳۷۶۱۸۲۸۸۷ در ارتباط باشند.

 

کد خبر 204958

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید