چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ | ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری | ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ۰۹:۲۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز:

75 دستگاه میدل باس به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اضافه می‌شود

معاون شهردار شیراز از خریداری ۷۵ دستگاه میدل باس باهدف تقویت خطوط و خدمات‌دهی بهتر ناوگان حمل‌ونقل عمومی کلان‌شهر به شهروندان خبر داد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری شیراز از نوسازی ۴۰ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی کلان‌شهر شیراز در دوره جدید شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در یک سال گذشته خبر داد.

به گزارش پیام خبر ، هادی شه‌ دوست شیرازی از نوسازی ۴۰ درصد ناوگان اتوبوس‌رانی کلان‌شهر شیراز در دوره جدید شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری در یک سال گذشته خبر داد.

او با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر شیراز در حالی انجام‌شده است که ما جوان‌ترین ناوگان اتوبوس را در مقایسه با سایر کلان‌شهرهای کشور بر اساس شاخص عمر خودروهای فعال در اختیارداریم، افزود: در یک سال گذشته با حمایت شورای اسلامی شهر و شهردار شیراز تعداد ۱۷۵ دستگاه اتوبوس جدید خریداری‌شده است که تاکنون ۷۴ دستگاه آن به ناوگان اضافه‌شده و مابقی به‌تدریج افزوده خواهد شد.

‌خریداری ۷۵ دستگاه میدل باس برای تقویت ناوگان حمل‌ونقل عمومی

معاون شهردار شیراز از خریداری ۷۵ دستگاه میدل باس باهدف تقویت خطوط و خدمات‌دهی بهتر ناوگان حمل‌ونقل عمومی کلان‌شهر به شهروندان خبر داد.

شه دوست شیرازی با بیان اینکه این خودرو با مینی‌بوس و ون به لحاظ ابعاد، دو درب بودن و عملکرد اتومات دنده متفاوت است و قطعاً در افزایش رضایت‌مندی شهروندان مؤثر خواهد بود، اظهار کرد: از این میدل باس‌ها که به‌زودی پس از طی مراحل قانونی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی اضافه خواهد شد برای انتقال مسافران شهرک‌های اطراف شیراز به خطوط و پایانه‌های اصلی جابه‌جایی مسافران استفاده خواهد شد.

 

کد خبر 205175

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید