چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ | ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری | ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ۱۵:۲۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس از فرونشست زمین در خیابان لطفعلی خان زند خبر داد.

به گزارش پیام خبر، خلیل عبدالهی گفت: ساعت ۹صبح دوشنبه درمحدوده‌ای به وسعت ۲۰۰ متر مربع، وسط خیابان لطفعلی خان زند و رو به روی مدرسه خان گودالی بر اثر فرونشست ایجاد شد.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری فارس افزود: در پی این رخداد، نیرو‌های امدادی و خدمات رسان به محل اعزام شدند و به طور همزمان تلاش برای ترمیم گودال ایجاد شده و نیز رفع مشکل قطعی برق و آب در منطقه همجوار آغاز شد.

وی اظهار داشت: در اثر این فرونشست زمین، دیوار برخی مغازه‌های نزدیک محل دچار ترک خوردگی شد، اما این حادثه خسارت جانی و یا مصدومیت شهروندان را در پی نداشت.

خیابان لطفعلی خان زند تا ساعت ۱۶ بازگشایی می‌شود

معاون انتظامی پلیس راهور شیراز نیز در این خصوص، گفت: خیابان لطفعلی خان زند از چهارراه پیروزی (سه راه نمازی) تا میدان غدیر (مصدق) به دلیل فرونشست زمین بسته شده است.
سرهنگ ولی کریمی با اشاره به این که علت فرونشست زمین نشت آب بوده است افزود: هم اکنون ماموران اداره‌های مرتبط در تلاش برای رفع نقص لوله آب ،بازسازی خیابان و بازگشایی مسیر هستند.
وی گفت: تلاش می‌شود که تا ساعت ۱۶ این مسیر بازگشایی شود.

وی ادامه داد: بلوار سلمان فارسی، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان توحید و خیابان قاآنی به عنوان مسیر جایگزین شمال به جنوب و بلوار سیبویه و خیابان کریم خان زند به عنوان مسیر جایگزین غرب به شرق خیابان لطفعلی خان زند انتخاب شده است.

 

کد خبر 205377

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید