دوشنبه, ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۰ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری | ۱۷ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
دوشنبه, ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ ۱۶:۱۲
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مدیر کل کمیته امداد فارس با تاکید بر اینکه در خانواده ی امداد، استعدادهای بی نظیری وجوددارد افزود: در این راستا کمیته امداد توانسته است ورود خوبی را به زمینه مشاغل دانش بنیان در حمایت از ایده های نوین داشته باشد.

به گزارش پیام خبر، مرتضی موصلی در رویداد معرفی فرصت های شغلی شرکت های دانش بنیان و فناور با طرح دستیار فناور همزمان با رویداد ملی ملاصدرا گفت:نهاد مقدس کمیته امداد در عرصه خدمت رسانی به جامعه اسلامی با توجه به هدایت های مقام معظم رهبری و مطالبات نخبگان، از سنوات گذشته به سمت توانمندسازی جامعه هدف خود در زمینه های مختلف گام برداشته است.
مدیر کل کمیته امداد فارس با بیان اینکه جامعه هدف ما تنها مددجویان و خانواده های امداد نبوده است اضافه کرد:پیش تر کمیته امداد به ۵ دهک پایین درآمدی جامعه می توانست در زمینه ایجاد اشتغال خدمت رسانی کند که از امسال و طبق مصوب شورای عالی می تواند به ۷ دهک پایین درآمدی در این زمینه خدمت رسانی کرده و تسهیلات ارائه دهد.
وی با تاکید بر اینکه در خانواده ی امداد، استعدادهای بی نظیری وجوددارد افزود: در این راستا کمیته امداد توانسته است ورود خوبی را به زمینه مشاغل دانش بنیان در حمایت از ایده های نوین داشته باشد.
وی ادامه داد:ممکن است که خانواده های معزز تحت حمایت این نهاد از لحاظ اقتصادی مشکل داشته باشند اما، با تلاش و همت توانستند به درجات بالایی برسند؛یکی از همین عزیزان توانسته است ۳اختراع را به ثبت برساند.
مدیر کل کمیته امداد فارس همزمان شدن رویداد دستیار فناور با رویداد ملی ملاصدرا را به فال نیک گرفته و افزود: تلاش می کنیم از تجربیات شرکت های دانش بنیان نهایت استفاده را ببریم و بسیار خرسندیم که توانستیم در توسعه ی فرهنگ کار و تلاش و کارهای فناورانه، سهم و نقشی داشته باشیم.
موصلی اظهار داشت:امروز در این رویداد بیش از ۱۵۰ دانشجو شرکت کردند که افراد بنا به استعداد و علاقه ی خود به شرکت های دانش بنیان با ۱۲۰ عنوان شغلی از طرف ۶۰ شرکت دانش بنیان جهت دوره ی کارورزی معرفی می شوند.

 

کد خبر 209861

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید