پنج شنبه, ۳۰ فروردين ۱۴۰۳ | ۰۸ شوّال ۱۴۴۵ قمری | ۱۸ آوریل ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
چهارشنبه, ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۱۹
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با رونمایی از سرویس نظارت تصویری هوبان مشتریان قادر خواهند شد تا از مزایای یکپارچه‌سازی، هوشمندسازی و راه‌حل‌های نظارت تصویری تخصصی مبتنی بر فضای ابری بهره‌مند شوند و علاوه بر آن، از ویژگی‌های هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل تصاویر استفاده کنند.

به گزارش پیام خبر و به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، آئین رونمایی از سرویس نظارت تصویری هوبان روز یکشنبه (۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲) توسط مدیر عامل شرکت مخابرات ایران، معاونان و شرکت مخابرات استان تهران و موسسه دانش‌بنیان تولیدکننده پلتفرم بومی با حضور متولیان امر، برگزار شد تا شرکت مخابرات ایران سرویس‌ نوآورانه‌ای به عموم مردم ارایه دهد.

هوبان سرویس کامل نظارت تصویری مبتنی بر ابر به صورت زمانی و فاقد هرگونه هزینه پنهان برای مشتری است. مشتریان سرویس هوبان به آسانی با خرید این سرویس، محصولات و خدمات متعددی از جمله پهنای باند اختصاصی، نصب و راه‌اندازی در محل مشتری، دوربین مداربسته کنترل کیفی شده در بالاترین سطح استاندارد، اقلام جانبی نصب، پردازش و فضای ابری ذخیره‌سازی، راهکار امن نشانی اختصاصی یکتا، پایش برخط سلامت تجهیزات و بستر، سکوی امن و رمزنگاری حرفه‌ای، داشبرد مدیریتی، پشتیبانی ۷*۲۴ را به صورت یکجا دریافت می‌کنند.

هوبان مشتری را قادر می‌سازد تا از مزایای یکپارچه‌سازی، هوشمندسازی و راه‌حل‌های نظارت تصویری تخصصی مبتنی بر فضای ابری بهره‌مند شود و علاوه بر آن، از ویژگی‌های هوش مصنوعی در تجزیه و تحلیل تصاویر استفاده کنند.

تجهیزات نظارت تصویری به صورت امانی در اختیار مشتری قرار می‌گیرد تا این سرویس بدون خرید سخت‌افزار و زیرساخت با ضمانت پایداری سرویس و دیگر مزیت‌ها، در اختیار هموطنان قرار گیرد.

هوبان پس از طی مراحل بلوغ به عنوان اپراتور ملی VSaaS سرویس‌های ارزش افزوده دیگری در حوزه تصویر و ویدیو از جمله آنالیزهای پیشرفته هوش مصنوعی، نگهبان هوشمند، مراقبت هوشمند سالمندان و سرویس خانه هوشمند را تماماً ابری و مبتنی بر تصویر، برای اولین بار در کشور ارایه خواهد کرد.

 

کد خبر 209958

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید