سه شنبه, ۲۶ تیر ۱۴۰۳ | ۰۹ محرّم ۱۴۴۶ قمری | ۱۶ ژوئیه ۲۰۲۴ میلادی
هدر بالا
  1. اجتماعی
پنج شنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۳۸
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در پی آتش سوزی در آپارتمان پنج طبقه ای در شیراز و فوت سه نفر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس از تشکیل پرونده قضایی برای این حادثه خبر داد.

به گزارش پیام خبر،دادستان عمومی و انقلاب مر‌کز استان فارس ضمن ابراز تاسف از وقوع این حادثه تلخ با بیان اینکه به محض اطلاع از وقوع این حا‌دثه بازپرس ویژه و معا‌ون دادستان شیراز در محل حادثه حضور یافتند گفت : تحقیقات اولیه در خصوص علل وقوع حادثه بلافاصله با نظارت مقام قضایی آغاز شد.

سید مصطفی بحرینی با تاکید بر اینکه بررسی وضعیت ایمنی ساختمان و همچنین نظارت فنی و مهندسی و نحوه امداد رسانی فوری به مصدومین و اطفا حریق نیز در دستور کار بازپرس دادسرای جنایی و جرائم امنیتی شیراز قرار دارد گفت: در گذشت سه نفر در این حادثه ما را موظف به بررسی همه ابعاد پیش و پس از وقوع می کند.

وی تصریح کرد: در جایگاه مدعی العموم قصور ، تقصر و ترک فعل احتمالی هر شخصیت حقیقی و حقوقی در وقوع این حادثه را بررسی می کنیم.

گفتنی است در پی وقوع آتش سوزی در ساختمان ۵ طبقه ای در خیابان فرصت شیرازی در شیراز ۳ کودک جان خود را از دست داده و ۵ نفر دیگر نیز مصدوم شدند.‌

در این حادثه تعداد زیادی از ساکنین ساختمان گرفتار در حریق نیز با کمک مردم و نیروهای آتش نشانی و امدادی شیراز نجات یافتند .

 

کد خبر 209999

 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید